Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A 4d uh kb mennyibe kerül és...

A 4d uh kb mennyibe kerül és mikor érdemes el menni 10 hetes vagyok?

Figyelt kérdés
2008. márc. 17. 13:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Helyenként változó, kb 12-15000 Ft. A 22-25. hét környékén érdemes menni, addigra már szépen kifejlődik. De persze, ha akarsz előbb is mehetsz, ez inkább attól függ mennyi pénzt tudsz rászánni.
2008. márc. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én azt tervezem,hogy a 18.-19. héten megyek,mert nem mozizni szeretnék,hanem így biztosabbra látható,ha van valamilyen fejlődési rendellenesség.Persze azért az is érdekel,hogy milyen kis aranyos:)

17 hetes kismama

2008. márc. 17. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia,

Nekem a 12. heti kötelező nyaki redő ultrahagon átváltott a dr.Nő 4D-re és láttam a kis csöpp babánknak a kisbesüllyedését...stb..kaptam képet 900 Ft-ért.Érdemes lenne megérdeklődnök, hogy ahová te mész kötelezőre ott 4d-vel nézik-e a dolgokat.Ha igen akkor várd meg a videóval a 18-19-et.Elég drága és ezt az időt ajánlják, na meg a 32.hetet.Én csütörtökön megyek újra genetikaira ott megint 4d-vel nézik már látni fogom a különbséget, hogy emnnyire éri meg a 12.be megnézetni...

2008. márc. 17. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia.Kb 11-15 ezer között van az ára.Én a 20-25.hétre tervezem,mert akkor már nem olyan pici a baba.Boldog babavárást!!!!!!!!
2008. márc. 17. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

mi a 18.héten voltunk. Nagyon szépen látszott a baba. Az egyik barátnőmék voltak 30 hetesen és nem sikerült nekik. Nem mutatta meg magát, meg akkor már olyan nagyok, hogy mindig csak egy kis részletet lehet nézni. 18. héten még egyben látszott. Nagyon produkálta magát a mi kisfiunk, integetett, szopta az ujját, keresztbetette a lábát, takarta a szemét.

Szerintem megérte. Nekünk ő mondta meg a nemét és 40 percet vett fel, rávette még a szívhangot is. 12.000 ft.-ba került.

Üdv és minden jót: 30 hetes kismama

2008. márc. 17. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
én 27 hetesen voltam,9 ezerbe került.jól látszott a kis pofija:)
2008. márc. 17. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mi 24 hetesen voltunk Szfehérváron 4d uh-on.Előzetes telefonos egyeztetés alapján választottuk Őket,ígérték , hogy vizsgálat is lesz, nem csak babamozi(leletet adnak), KB 20-25perces felvételt készítenek.Nekünk ez fontos lett volna, mert helyben a kötelező uh-on csak bpd-t,crl-t mérnek,ezért is utaztunk annyit(Nagykanizsáról).Itt is van 4d , de azt biztosra tudtam , hogy csak mozizás , ezért nem valásztottuk(8.000Ft-ért) . Ezzel szemben a doki is csak a bpd-t és szívhangot nézett,

nem egészen 12 perces "felvételt" készített.

Mikor bementünk megkérdezte, hogy szeretnénk e fényképet is?, természetesen igen.Igy abból állt ki az a 12 perc , hogy a fotókra fókuszált , azt is többnyire3 d-be (fekete-fehér).Déli 12-re volt időpontunk kb 12:40-kor kerültünk be , arra a nappra mi voltunk az utolsók , valószínű a doki sietett valahová, na de az én kontómra?

12.000 ft-ba került , csalódott voltam ,nem erre számítottam.Bár a babám nagyon édi kis macilány.

2008. márc. 25. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!