Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 14 hetes vagyok, és kb.2-3...

14 hetes vagyok, és kb.2-3 hete már a délelőtti órákban ugy érzem, hogy elalszom, és nem tudok odafigyelni semmire, annyira álmos, fáradt vagyok. Ilyan korai terhességnél előfordul?

Figyelt kérdés

Nem kávézom, csak 3 in 1-et iszok, még dolgozom is. De nagyon rossz, mert a fejem majd le esik:)

Este jól alszom, és reggel sem kell ébresztő, magamtól ébredek.


2008. márc. 17. 12:07
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Igen, a korai terhességnél gyakran előfordul az álmosság, fáradtság. Én is ilyen voltam, aztán kb 15. héttől jobb lett.

23 hetes kismami

2008. márc. 17. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

ez természetes ilyenkor, én amúgy is bármikor eltudtam volna aludni, képzeld milyen voltam a terhességem elején :)

boldog babavárást

2008. márc. 17. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az első 3 hónap biztos ilyen lesz, ez természetes és ez ellen még a kávé sem hatna. Én főleg ebéd után voltam így, még dolgoztam, mit nem adtam volna egy kis pihiért, vagy alvásért. Szó szerint bukott le a fejem olyan álmosság és fáradtság jött rám. De ez elmúlik és a második harmadban pedig olyan aktív leszel mintha nem is lennél terhes.

Ezt az időszakot pedig át kell vészelni. Kitartást!

22hetes kismami

2008. márc. 17. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!