Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7 hetes és 4 napos magzatnál...

7 hetes és 4 napos magzatnál jók-e ezek az eredmények: UH:Gs(mm)26 (uterusban)CRL(mm)12, szikhólyag:4, 0, Szívmüködés:156/min?

Figyelt kérdés
Aggódok,hogy túl nagy a baba:(Szedem Elvitet lehet attól nagy?
2008. márc. 17. 11:31
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem teljesen jó!

Itt meg tudod nézni (persze ezek csak átlagos adatok):

[link]

2008. márc. 17. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem aggodalomra semmi ok. Nekem a 8 hetes ultrahangon volt a CRL:16 mm, a GS: 26 mm. Teljesen normálisak szerintem a baba méretei. De miért nem kérdezted meg az orvostól? Én amúgy nem szedek Elevitet.
2008. márc. 17. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nem nagy a babád.

Nekem 8 hét 3 naposan volt a CRL 18mm. Ezenkívűl más érték nem is volt feltüntetve a lapomon. A szívműködés is jó.

Én végig elevitet szedtem és nem lesz nagy a babám,nálam ezt nem befolyásolta. 7 hetesen még a magzatok közel egyformán fejlődnek (ilyenkor a legkönnyebb megállapítani a terhesség korát).

Az Elevittől lehet nagyobb a baba (mindenkinél más) de ilyen korai terhességnél még nem befolyásolja.

Ne izgulj!

2008. márc. 17. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm!Sokkat segitetetek!Nem tudom mért de végig ilyen aggódós leszek,mirre a baba megszületik.Annyíra izgultam a dokinál,és annyíra meg hatódtam mikor hallotam baba szívmüködését,hogy még a dokit is elfeljetettem meg kérdezni a babaméreteiről.Köszönöm még egyszer!Jó baba várást!
2008. márc. 17. 11:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!