Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 21 hetes vagyok. Az én babám...

21 hetes vagyok. Az én babám egy örökmozgó, szinte egész nap mocorog, este pedig nagyon betud indulni. Ez utalhat rá, hogy milyen alvó lesz ha megszületik?

Figyelt kérdés
2008. márc. 17. 10:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Én 23 hetes ikres kismama vagyok. Az enyémek is egész nap buliznak, sőt este még jobban. Tegnap éjjel pl.3-5ig nem aludtam annyira mocorognak. Sajnos el kell, hogy keserítselek, azt olvastam, hogy ez a kialakult ritmus állandósodik és a születés után is így alakul az ébrenlét és az alvás. Sok sikert!
2008. márc. 17. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

köszi :D

boldog babavárást neked is

2008. márc. 17. 12:10
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia! Én pedig megnyugtatni szeretnélek a tapasztalatommal. Az én babám sem állt meg egy pillanatra sem, bárki bármikor érezhette, láthatta a mozgását mindenki nagy örömére. Aztán megszületett, és 3 hetes korától átaludta az éjszakát. (Igaz 5 hónaposan változtatott ezen, de mára újra rendben vagyunk.) Igaz napközben egész piciként is sokat volt fent, de nála nyugodtabb babát el sem tudtam volna képzelni. És szerintem ha éjjel ki tudod pihenni magad, akkor a napközbeni ébrenlét sem fog gondot okozni, előbb utóbb úgyis áttérne erre. Szép babavárást!
2008. márc. 17. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm, tehát nincs jelentősége, hogy most milyen "alvó".csak kíváncsi voltam :D
2008. márc. 17. 12:30
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Szintén így vagyok már hetek óta.Én is azt hallottam,hogy így lesz ébren késöbb is,mikor megszületik.Én azért bízom benne,hogy nem így lesz!:)

24 hetes kismama

2008. márc. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!