Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikortól hallgatják a magzati...

Mikortól hallgatják a magzati szívhangot a védőnök és mivel?

Figyelt kérdés
13.hetes kismami vagyok és hallgatózom phonendoskoppal de nem hallok semmit!Ugye nem baj?
2008. márc. 16. 21:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia. A szívhangot a védőnő doppler készülékkel hallgatja. Nekem a 19.héttől mindig hallgatja, a védőnő, és az orvos is.A 13. hétbe még nem hallod.Lehet már kapni szívhang figyelő készüléket 8000-ft körül van a nevét nem tudom de neten utána tudsz nézni. Nyugi ne izgulj, biztos minden rendbe van. Gondolom az uh-on látták hogy ver a kis szíve. Sok sikert 34 hetes kismama
2008. márc. 17. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Az előttem szólóhoz még annyit, hogy phonendoskoppal úgy tudom a 20. héttől lehet a baba szívhangját hallani, úgyhogy nyugi nincs semmi baj. Üdv. 33. hetes kismama
2008. márc. 17. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta a védőnő, hogy mázli kell, hogy a 20. hét táján elcsípje a szívhangot, úgyhogy ne izgulj!
2008. márc. 17. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A védőnő akkor kezdi el a szívhangot hallgatni amikor érzed, hogy megmozdult (mozog) a baba, általában a 16-20.hét között. Phonendoskóppal a 20.hét utántól lehet hallani a szívhangját. Nekem is van, de sajna én nem hallom vele, lehet hogy nem jó minőségű.

Sok sikert!

22hetes kismama

2008. márc. 17. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!