Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8 hetesen a doki nem tudott...

8 hetesen a doki nem tudott CRL-t mérni. Azt mondta nem úgy helyezkedik a baba. Ez baj lehet?

Figyelt kérdés
Mutatta a babát, hogy ott van, de mérni csak petezsákot tudott. Baj lehet, vagy csak a régi (kinézet szerint legalábbis az) UH készülék lehet az oka? Kicsit csalódott vagyok, hogy meg kell várnom a 12 hetes UH-t, amire máshová kell mennem, és persze bennem van egy kis félsz is, hogy valami nem stimmel.
2008. márc. 16. 17:03
 1/2 anonim ***** válasza:
ne aggódj. a 12 hetes uh-n úgyis megmondják, hogy mekkora a baba. a lényeg, hogy a doki látott a petezsákban élő embriót.
2008. márc. 16. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én el mennék a helyedben egy másik dokihoz is,még ha nem is akarsz válltani sem akkor is.uis.8hetesen még olyan kicsi,hogy simán meg lehet mérni.az én dokimnak régi gépe van nem annyira éles a kép,mint a kházi vizsgálatoknál,de sosem volt olyan gond,hogy ne tudná megmérni,szval az uhang pont arról híres,hogy úgy forgatja a képet a babáról,hogy minden irányból meg tudja nézni,szval sztem ne várj egy hónapot másnem egy sztk-s vagy egy magán rendelésre menj el.Nekem 18hetesen már nem tudták megmérni az ülőmagasságot de mindenhol ezt mondták,mert ekkor már akkor a nagy,hogy csak részleteiben tudják mérni.lábat törzset fejet stb...de neked még nem lehetne ilyen gond.Ne várj addig.22hetes kismama
2008. márc. 16. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!