Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha herpesz jött ki a számon,...

Ha herpesz jött ki a számon, árt a babának?

Figyelt kérdés
30 hetes vagyok, Zovirax-al kenem.
2008. márc. 16. 16:54
 1/5 anonim ***** válasza:
nekem is volt. szerintem sokunknak.
2008. márc. 16. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem árt.Én 2 hete estem át rajta.Ja és egy jó tipp:próbáld ki a herpesztapaszt,fantasztikusan jó dolog és terhesen is lehet használni.Igaz egy kicsit drága,de hidd el megéri az árát,nem látszanak azok a ronda kis hólyagok:) 31 hetes kismama
2008. márc. 16. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igy igaz sokunknak kijön a herpesz a várandóságunk alatt. Nekem is kijött kb. 1 hónapja. A dokim mondta, hogy a kisbabának nem árt semmit sem!
2008. márc. 16. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia !Nekem 5 herpeszem volt eddig,az elején én is kentem,de a dokim is azt mondta,hogy ne kenjem és a patikában is azt mondták,hogy nem lehet herpesz krémet használni terhesen.szval kérdezz azért rá,de sajna ez azért van mert kicsit gyengébb a szervezetünk..a baba leszív minket..és így könyebben kijönnek a herpik is.23hetes kismama
2008. márc. 16. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Biztis,hogy nem árt,de kend be herpesz elleni krémmel.
2008. márc. 16. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!