Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Minden védőnő ilyen kínosan...

Minden védőnő ilyen kínosan ügyel arra hogy nehogy sokat hízzon a kismama?

Figyelt kérdés
Van más is akit mindig ezzel piszkálnak hogy csak ennyit meg annyit lehet hízni?Én még szerencsére nem híztam sokat, de tudom hogy ha egy dekával is több feljön, akkor rám szól, és ilyenkor jön a híres "befektetés" lesz a vége.Miért kell a kismamákat még ezzel stresszelni?Ha a baba rendben, más gond nincs, akkor ez a mi bajunk lesz utána leadni.
2009. máj. 3. 09:15
 1/9 Tittiritty ***** válasza:
100%

Szia!

Szerintem azt és annyit egyél, amennyi jólesik. Azt csak Te tudhatod és érezheted, hogy annak mennyinek kell lennie, egy védőnő nem. Persze nem jó, nem egészséges túl sokat hízni. Én azt hallottam, hogy egy átlagos súlyú nőnek 8-12 Kg súlygyarapodás a normális.

Mennyi idősek vagytok?

Boldog babavárást!:-)

2009. máj. 3. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Igen engem is minden alkalommal figyelmeztetnek. Az orvos diétát tanácsolt,figyeltem is az étkezésre,1 hónap alatt hiztam fél kilót,és a védönö erre azt mondta,hogy hááát...elmegy...nem normális komolyan mondom. Mit tehetnék még ugyan?? Ne egyek? Na azóta nem érdekel a diéta nagyon,persze azért nem zabálok,de megeszem ami jól esik!
2009. máj. 3. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen, engem is sokkolt folyamatosan, de letojtam amit mond. Gondoltam nehogy már megvonjam magamtól a finom falatokat, elvégre terhes, kívánós vagyok! Ráadásul 50 kg-val indultam, mit nekem egy pár plussz kiló!...Hát 30 kg-ot híztam végül:D De elég hamar leadtam szerencsére!
2009. máj. 3. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém is nagyon odafigyelt, de mivel alapvetően egy kedves, figyelmes, tapintatos nőci, én örültem neki.
2009. máj. 3. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen, inkább az a lényeg hogy ezt hogyan teszi milyen sítlusban, az enyém is normálisan tette, szóval nem lecs.szésnek éreztem.

A barátnőm járt úgy szegény hogy sokat hizott nagyon és vizesedett is és hamarabb be kellett feküdjön és hamarabb is meglett a babája.

Szóval eü.kockázatai is vannak a sok súlynak nem csak esztétikai:(

És hozzátenném, én is hízásra hajlamos vagyok és nehezen is adom le a kilókat sajna:(

2009. máj. 3. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
23 hetes vagyok, és eddig 4 kilót híztam, amiért nem is szólt, de tudom hogy fog ha ezután többet szedek fel, mivel többet kell feküdnöm orvosi tanácsra, biztos többet is fogok hízni.Amúgy aranyos, meg nincs vele baj, csak erre nagyon odafigyel.Nem baj, mindenkinek jó terhességet, finom kajákat, és kevés kilót.
2009. máj. 3. 10:18
 7/9 anonim ***** válasza:

Ők a nagykönyv szerint hízatnak illetve fogyasztanak,sajnos,nem sajnos nem tehetnek mást.

Anyum 20kg-ot hízott a terhessége alatt,be is fektették 1(!)

hónappal a szülés előtt,de,hogy minek amikor makk egészségesek voltunk,még túl is hordott.A legszebb az egészben,hogy normál súlyom volt,normál magassággal de a doki csak azért is beszólt,hogy mind a ketten fűbe harapunk,innen üzenem neki,hogy ...XD

2009. máj. 3. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Na az én védőnőm pont az ellenkezője... 11 kg-t híztam eddig (35 hetes vagyok) és folyton piszkál, h milyen keveset híztam, meg nagybátyámnak panaszkodott, hogy biztos fogyókúrázom, mert nem hízok rendesen...

Ez sem tiszta.

Boldog Pocakosodást!

2009. máj. 3. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Amikor én a 22. és 25. hét között híztam másfél kilót, a védőnőm majdnem szívinfarktust kapott és nagyon rondán nézett rám, miközben a fejét csóválta. Hozzáteszem, hogy addig összesen kb. 2 kilót szedtem fel, tehát összesen max. 4 kiló plusznál tartottam. Szerencsére pár hét múlva elköltöztünk és az új védőnő nem is csesztetett emiatt. Összesen 11 kilót szedtem fel a végére.
2009. máj. 3. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!