Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Julius vegen fog megszuletni...

Julius vegen fog megszuletni a babam, mik azok a legfontosabb babaholmik amiket meg kell legyenek veve az elso napokban?

Figyelt kérdés
Annyira tanacstalan vagyok,ha minden jol megy,nagyon meleg lesz,de arra gondolok hogy egy ujszulottet megis fel kell jol oltoztetni,vagy...?
2009. máj. 2. 20:09
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
nagy melegben azért annyira őket sem kell felöltöztetni :),nekik is melegük van. szerintem vegyél otthonra nyúzható pamut body-kat,rugikat,(napi 2-t számolva legalább), felkészülve arra,hogy hamar kinövi őket,tehát felesleges belőlük drágán bevásárolni. legyen egy kardigánotok hazafelé + egy pléd,ha esetleg pont aznap szakadó eső lesz vagy szél,kis újszülött sapka és a többi ruha nyugodtan lehet nyári body + rugi. 1-2 vékonyka zokni.
2009. máj. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia, én is júniusban szültem és egy csomó ruhát feleslegesen vettem neki.Rövidújjú badikat és napozókat vegyél neki.De ne galérosat.56-os méretből ne nagyon vásárolj be inkább 62-est vegyél. Igaz az az elején egy kicsit nagy lesz de hamar belenő és könnyebb is rá adni .Én takarót is csak egyet vennék mert álltalában csak pelusal takartam mert nagyon meleg volt.Rugdalózót inkább olyat nézz ami elől gombos és és végog van gomb rajta de legalább is a pelenka résznél mindenképp legyen. Szerettem az olyan rugit ami csak újjatlan volt.vékony nyári sapi olyan ami eltakarja a fület igaz azok egy kicsit csunyábbak.Ha rám hallgatsz szétnézel a turiban is mert ott potam áron tudsz venni neki ruhát ilyyen kis méret mindig van. A badyk nagyon olcsók újonan is azt szerintem nem érdemes de pulcsit, fejvédőt, kifogót vehetsz olcsón. Külön részeseket még ne vegyél mert nagyon aranyosak igaz, de nem fogod kihasználni rá érsz majd később.És nem kell jól felöltöztetni ha meleg van. neke szinte egész nyáron badyba volt csak ha mentünk valahova akkor adtam rá Egy napozót mert az mégis csak elegánsabb.
2009. máj. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
látogasd meg a leendő gyerekorvosotokat június elején, ő fel fogja írni azokat a recepteket amiket már előre vagy az első napokban ki kell váltani (pl köldökhintőpor, alkohol, D-vitamin..), legyen otthon pamut-vattagolyócska (te is tépegethetsz golyókat), saját lázmérő a babának (biztonság kedvéért), ha van még kérdés, tanácstalanság, csak írj! A hazaúthoz kiszokni is legyen! Legalább 6 textilpelus kell otthonra, babahordozóba, ágyba is tegyél a kis feje alá.
2009. máj. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!