Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kissé ideges 16 hetes ikres...

Kissé ideges 16 hetes ikres kismama vagyok. Nagyon sokat izgulok és mintha a torkomban dobogna a szívem. Mit tegyek? Már itthon vagyok és "pihenek".

Figyelt kérdés

több rossz előzmény volt ami miatt nagyon izgulok,főleg most hogy ikreket várok.Nem todom mivel nyugtassam magam.Ténylek pihenek de akkor is jár az agyam.Próbálok minden jóra is gondolni.Nehéz.A férjem sokat segít itthon.

Kihez menjek?Mit szedhetek? Légyszi segítsetek ebben.


2009. máj. 2. 16:28
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Először is nyugalom. Amikor mindenen idegeskedtem, szinte pánik szerűen nekem akkor dobogott mindig a torkomba a szívem. Szerintem beszélj a háziorvosoddal, ő biztosan tud segíteni. Találkozz a barátaiddal, sétálj, olvass sokat. És gratulálok az ikrekhez:) Egyébként hogy érzed magad?
2009. máj. 2. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A hársfa tea és a kamilla tea jó nyugtató hatású és lehet inni egy-egy csészével terhesen is.Fontos,hogy legalább éjjel tudjál pihenni,ezért a hársfa tát lefekvés előtt fél órával idd meg!
2009. máj. 2. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

A húgomnak is ikrei lettek 1 évvel ezelőtt.Neki is a torkában dobogott a szive az idegességtől.Ide jó helyre irsz,ha gondod van válaszolunk rá,akkor talán megnyugszol!Ne izgulj,nem vagy egyedül.Van olyan is,aki csak 1 babát vár és az is ideges.Meg mindig történik valami váratlan,amire nem készülünk fel eléggé,ez benne van a pakliban.A lényeg,ha nem kell állandóan feküdnöd,akkor sétálhatsz,boltokba járhatsz,netezhetsz,meg ezerféle van,amivel el tudod foglalni magad.A rémtörténeteket ne hallgasd meg!Olvass el az ikerterhességről minél jobb cikkeket,hogy tájékozottabb,felkészültebb legyél!Remélem tudtam segiteni!Jó egészséget kivánok!

2009. máj. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!