Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Igaz az, hogy a kávé meg a...

Igaz az, hogy a kávé meg a cola legalább annyira veszélyes terhesség alatt mint a dohányzás?

Figyelt kérdés
2008. márc. 16. 08:21
 1/8 anonim ***** válasza:
29%
IGEN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2008. márc. 16. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Napi 1 nem túl erős kávé nem árt a picinek.De a kólában lévő mindenféle szar nem biztos,hogy a jó dolgok között van számontartva.
2008. márc. 16. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én sosem voltam kólás de a terhesség első pár hónapjában nagyon kívántam. Elvileg káros, mert a csontokból kivonja a kálciumot, de mértékkel nem hiszem, hogy hatalmas bűn lenne.Én mindent betratok, de időnként megngedtem magamnak egy kis kólás élvezetet.
2008. márc. 16. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A legújabb kutatások sem tudták bizonyítani, hogy a kávé ártalmas lenne (napi egy csésze legalábbis), a kóla meg így is úgy is tömény méreg. A dohányzáshoz azért ne hasonlítsuk, az súlyosabb kategória. Én iszon kávét mert imádom, és mert sokat dolgozom, igaz napi felet :) és az első három hónapban teljesen elhagytam, amíg a szervek fejlődnek.
2008. márc. 16. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
85%
Ha valami jól esik ,az nem káros!!!! Ha colát akarsz inni, nyugodtan igyáll!! Nagyon sokan tulzásba vannak esve ,hogy mit szabad és mit nem. Nem kell mindent betartani! Hülyeség. A dohányzás kivétel, azt tényleg nem szabad! 34 hetes kismama
2008. márc. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Az elöttem szólónak teljes mértékben igaza van!!! Nem kell eltúlozni a dolgokat!!!
2008. márc. 16. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

A netten ha utánalolvasol kiderül ahogy írta az egyik előttem szóló is, hogy a kávé nem ártalmas, napi négy kávé megengedett. Ez gondolom az amerikai gyenge fajtából, mert ott nem isznak erős kávét és a kutatásokat általában ők csinálják. Én is iszom kávét, igaz azért napi egy adagnál nem többet.

A Colával viszont más a helyzet, az még akkor is ártalmas ha nem vagy terhes, viszont ha kívánod közben ihatsz, de szerintem mértékkel és nagyon ritkán.

2008. márc. 16. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
...még valami. A kávé nem, de még a Cola káros hatása sem ér fel azzal a sok rosszal amit a dohányzás képes okozni. Akár passzív akár aktív dohányzásról van szó. (utolsó válaszoló vagyok)
2008. márc. 16. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!