Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mestruácio elött 1és fél...

Mestruácio elött 1és fél hétel lehet érezni azt hogy talán baba lessz?

Figyelt kérdés
Émelygést érzek és a mellbimbo fáj de mintha kezdenék felpuffadni mikor megakar jönni...akkor ez nem lehet terheség ugye??23án kb volt a peteérésem és 1hétre rá éresztem az éjmejgést 2nap nagyon szinte egy idöben mind a két nap.10én volt meg a piroskám.
2009. máj. 1. 19:06
 1/8 anonim ***** válasza:
SZTEM
2009. máj. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Bocs első vagyok,csak félrement a kezem....sztem nem érezheted,majd max 1-2 nappal előtte....
2009. máj. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ebből még bármi lehet. Másfél héttel a nem várt előtt még nincs olyan tünet amiből bármelyik irányba egyértelmű következtetést lehet levonni.
2009. máj. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Akkor mostanában nem várod te se,ugye?Nekem 9.-én volt meg és a múlthéten volt hasonló élményem,most vasárnapra vagy hétfőre kell megnemjönnie.

De semmi menzis tünetem nincs,mint szokott lenni,csak fel vagyok puffadva!Nem tudom,mi lehet,remélem baba lesz!

2009. máj. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem menszi előtt 3 nappal már erősen kimutatta a teszt, hogy baba van a dologban, de nem voltak különösebben tüneteim, csak úgy éreztem, tesztelnem kell. Kb. a 6.héten jelentkezett nálam a hidegrázás, mellfeszülés, utána jött a hányinger.
2009. máj. 2. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok: nálam nem volt menszi érzés. Semmi. Viszont a 8.hét környékén igen. Azóta sincs semmi hasonló. Mindenki más és más.
2009. máj. 2. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem, max előtte pár nappal.Én is megéreztem.Tudtam hogy pozitív lesz a teszt.
2009. máj. 2. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Kösszi szépen a vállaszokat..ma is szaru vagyok émelygek,nincs étvágyam,meg már 2éjszaka felébredtem 1szer pisilni eddig még soha nem volt ilyen.Szerintetek akkor ez csak a menszi miatt van hogy meg akkar jönni??
2009. máj. 2. 16:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!