Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Melyik magnéziumkészítmény a...

Melyik magnéziumkészítmény a legjobb?

Figyelt kérdés
Elvileg magne b6-ot szedek,már rég,de olvastam,hogy nem a legjobban felszívódó magnézium.Akkor melyik jobb nála??
2008. márc. 15. 19:06
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Általában a Magne B6-ot ajánják az orvosok vagy magnézium pezsgőtablettát 250mg-ot.
2008. márc. 15. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
még csak 26 hetes vagyok,de már meg van rövidülve a méhnyak,a doki azt mondta emeljem a magnéziumot.De már ígyis 3szor 2-t szedek,magne b6-ból meg az a maximum amit be lehet szedni..ha jól tudom
2008. márc. 15. 19:12
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezz rá nála a magnézium citritre(remélem jól írtam),az úgy tudom jobb a magne b6-nál,csak én hányinger miatt nem tudtam lenyelni.
2008. márc. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
állítólag a Béres magnézium jobb
2008. márc. 15. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
a magnézium pezsgőtabblettát hosszútávon nem javasolják, vesekövet okozhat állítólag :S
2008. márc. 15. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Vigyázz a magnéziummal.Én úgy jártam hogy velem is szedette a doki és mikor a szülésre került a sor nem nyílt a méhszájam .Peersze hogy a magnézium miatt mert azt elfelejtette mondani a doki hogy max a 36.hétig szedhetem mert görcsoldó hatása is van és lazítja az izmokat, ezáltal nem engedi a méh összehúzódását sem.Sokat szenvedtem miatta.Max 3*2 szebj .És emeld meg az ágyad végét úgy feküdj.Sok sikert.
2008. márc. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én Pharmavit magnéziumra álltam át a Magne B6-ról, nekem bevált és finom is.
2008. márc. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Az utolsó előtti hozzászólónak igaza van, hogy nem szabad végig szedni a szülésig, az utolsó 1-1,5 hónapban már nem szabad.

Egyébként milyen magne B6-ot szedsz??????

MILYEN MÁRKÁJÚ? Azt elfelejtetted leírni! És az a lényeg!Azért kérdezem és már annyi kérdés volt ezzel kapcsolatban, mert nem mindegy hogy, melyik fajtát szeded Béres MagneB6 vagy másmilyen is van. A Béresből napi 1 tabletta elég, de a másikból (nem tudom pontosan a nevét) abból mások szednek 3x2-t is.

A Béressel nincs semmi gond.

2008. márc. 15. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Tudom,hogy a magnéziumot csak a 36.hétig lehet szedni,és azt is tudom,hogy nem nyílik tőle a méhszáj,és a szülési fájásokat is eléggé elnyomja,mert az első gyereknél így jártam.Most annyira ez a része nem érinti a terhességemet,mert már 100/hogy programozott császárom lesz..Nem a Béres magne b6 ot szedtem idáig,hanem a másikat.Köszi a sok választ,mindnek utánakérdezek....
2008. márc. 16. 07:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!