Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem hízom, ez normális?

Nem hízom, ez normális?

Figyelt kérdés

24 hetes vagyok jelenleg 164cm és 66,5 kg.72 kg-mal kezdtem a terhességem, de a kezdeti rosszullétek miatt 9-10. hétre lefogytam 66,5 kg-ra, amit azóta is tartok.

A félreértések elkerülése végett eszem, nem is keveset, ezért sem értem a dolgot.

A baba a vizsgálatok szerint jól van és szépen fejlődik.

Kellene így aggónom????? Vagy majd szépen beindul a hízás?


2011. okt. 14. 22:08
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Egy két hónapos terhesség senkin sem látszódik. Én 18 hetes vagyok és alog látni valamit. Estére ruha nélkül szépen "hegyesedik" előre. Kisfiunk lesz. Nekem is azt mondta a védőnő, mert izmos a hasam azért nem látszik. Mióta kijártam az iskolát nem sokat tornáztam pedig.

Harmadik voltam.

2011. okt. 16. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Igen, huszonpar hetesen mar izmosabb, erosebb hasfallal is szokott latszodni. Az egy dolog, hogy van, aki nem hangsulyozza ki.

Peldaul a terhesnadragoknak olyan szabasa szokott lenni (a pocakra huzhatonak), hogy meg egy felpuffadt pocakbol is terhespocakot csinal.

En epp ezert nem vettem fel mar szules utan egyaltalan, mert az elso nehany hetben megmaradt pocakom egy normal nadragban nem is latszott, a terhesnadrag meg ugy kidobta, hogy siman felidosnek lattam magam.

(Egyebkent nekem eros hasfalam van, mai napig sokat sportolok es az elso gyerek a 28. het kornyeken kezdett latszodni, a masodik gyerek 23. het korul, de meg akkor sem volt szembetuno.)

2011. okt. 16. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

a tegnapi 14.58-as vagyok

én amikor fogytam terhesség alatt, mindsenhonnét lement a súly, kivéve a hasamról, mert az meg akkora lett mint egy 6 kilós dinnye. Én eltűntem, a hasam meg csak nőtt.

Most a 3.-at várom, 26 hetes vagyok, de a hasam már most akkora mint másnak a 8.hónap végén, és eddig 4 kilót híztam, amit tartok a 14. héttől

2011. okt. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

nem egy két hónapost írtam, hanem egy HÉT hónapos:) félreolvasható:)


gondolom az azért már egyértelmű, hogy terhes, függetlenül, hogy nem akkora a poci?!

2011. okt. 17. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Bocsi! Látom már , ezek szerint akkor nem jol láttam. Na az már tuti látszik! Mégegyszer bocs.
2011. okt. 17. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!