Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Elvileg 7 hetes vagyok, de az...

Elvileg 7 hetes vagyok, de az hasi uh-n azt mondta a dokim, hogy nem lát élő sejtet, ez mitől lehet? Nagyon aggodom hogy mi a baj? Jan.24. én volt utolsó menses, vissza kell mennem egy hét múlva, mire számíthatok?

Figyelt kérdés
2008. márc. 15. 12:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ilyenkor hüvelyi uhot szoktak csinálni, 12 hétig. Az sokkal pontosabb, minta hasi.

7 hét körül kezd verni a szive a picinek, ezért rendeltek vissza később, hogy 9 hetesen már biztos kell verjen a szive.

Kereshetsz egy másik dokit is addig, aki hüvelyi uhal megnéz, és ide is visszamehetsz 2 hét mulva.

Sajna ilyenkor reménykedni kell.

Én drukkolok!!

2008. márc. 15. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a drukkolást,de addíg sajnos nem tudok megnyugodni sem.Remélem nem lesz semmi gond! Szeretnénk ezt a babaát!!!
2008. márc. 15. 12:34
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia,

Hasi uh-val csak a 12. hét után néznek általában pont azért mert ekkor még annyira apró a kis drága, hogy nekem anno a cisztáimat is hüvelyivel nézték ami 4*5 cm-es volt.Tehát menj el a kirendelt kórházadba és mutasd meg magad a dokinak.Kórházba tuti hüvelyit használnak és látni fog egy pici rízsszemnek tűnő akármit ami nem tövv 12-14 mm-nél :o)Én a 12. héten hallottam először a szívverést mert az az uh nem mutatta.De ne izgulj sokat, mert az idegesség az ártalmas sajnos.

19 hetes kismami

2008. márc. 15. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Szia!

De ez az,hogy kórházban voltam és a dokim keserített el ennyire.Nem is ahová tartozom,hanem utaztam érte 200km.t!!! Csak hogy megtiszteljem azzal,hogy ő lássa,hisz nem kevés ideje járok hozzá!

2008. márc. 15. 15:17
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Petezsákot sem látott?Mert azt nem írtad.

Nézd meg a papírodon,mert ha azt látta,akkor valószínű babás vagy.Az nem lehet,hogy fiatalabb terhes lehetsz?

Ne izgulj lehet,hogy 1-2 hét múlva már látni.

De miért kell 200km-ert utazni egy uh-ér?

A közeletekbe nincs doki akiben megbízhatsz?


Sok sikert

2008. márc. 15. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!