Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetséges, hogy a 11-12....

Lehetséges, hogy a 11-12. hetes UH-n nem vesznek éeszre egy ikerterhességet?

Figyelt kérdés
2008. márc. 14. 20:52
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tudom hogy a 12 hét amikor még takarásban lehet.Előfordul hogy úgy helyezkednek el hogy az egyik baba eltakarja a másik babát.
2008. márc. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
nem tudom, szerintem amikor szív hangot hallgat, akkor kéne hallania, hogy egy vagy két szív dobog.
2008. márc. 14. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A szívhangnál sem hallatszik ki rendesen.Mondjuk én ikerbaba gyanus voltam,de most,a 30. heti UH nem mondta a doki,hogy két kis béka van,így azt hiszem megnyugodhatok végre.(Csak a kötelező szűrővizsgálatokra járok el.)Elméletileg a 30.hétig titokban maradhat,de az baromira ritka.
2008. márc. 15. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet,volt akinek később derült ki , de sztem a 18. héten ki kell neki derülni, ha ikrek.
2008. márc. 15. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha akkor még nem is, de a 18 hetesen már biztos látni kellene vagy hallani! Szerintem nem lehet, hogy nem veszik észre.
2008. márc. 15. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%

7 hetes UH felvételen nagyon nagyon szépen látszika a szívecske, és a szívverés. Egy egészen kicsi pötty, ami pulzál. Hüvelyi UH-val mégszebben látszik. Ha ebből a pöttyből kettő van, akkor egyértelmű...

Ellenben előfordulhat, hogy a méhben úgy helyezkednek el, hogy egymást takarják. Ebben az esetben valóban később fedezhetők fel... de idővel biztos, hogy megmutatkoznak :)

2008. márc. 16. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Nem soká megyek a 20. hetes UH-ra, remélhetőleg ott végleg kiderül. A családban van több iker és magas az AFP-m is és hirtelen nagy növekedésnek indult a pocim...gyanus.
2008. márc. 16. 16:25
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Én 7 hetes terhes vagyok és gyönyörűen láttam az ultrahangon a két babát. A szívhangot csak két hét múlva tudja meghallgatni, addig kétséges, hogy mind a kettő életképes-e. Remélem igen. Szóval nehezen tudom elképzelni, hogy egy hüvelyi ultrahang, amit oda fordít ahova akar ne tegyen láthatóvá bármit is, ami benned van. Olvastam ugyan az ellenpéldákat... Nem tudom mit mondjak. Szerintem nem lehetséges, főleg ha külön megkéred az orvost, hogy ezt is ellenőrizze.
2009. márc. 27. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!