Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit tegyek, ha nagyon vizesedem?

Mit tegyek, ha nagyon vizesedem?

Figyelt kérdés
Ma voltam a védőnőnél és kiderült, hogy 1 hét alatt 2,5 kg-val nőtt a súlyom (69-ről 71,5-re). Azt nem érzem, hogy híztam volna, ő is azt mondja, hogy ez csak víz. Szerintem, akkor is sok ez a súlyváltozás. Tudnátok valami tanácsot adni, hogy mit tegyek? Köszönöm a válaszokat. 37 hkm
2011. okt. 10. 14:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem tudsz mit tenni, így a vége felé már normális, esetleg pihenj többet, polcod fel a lábaid, igyál sok folyadékot.
2011. okt. 10. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
natrium sulfuricum d6 nevü Schüssler só, hajtja a vizet, de a magzatvizet nem bántja, szívből és tapasztalatból ajánlom. A védőnőm tanácsára szedem, 3x1-et kell a nyelv alá tenni.
2011. okt. 10. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nekem semmi nem segített! Csak én már a 27-ik héttől vizesedtem, és 32-ik héten terhességi mérgezést is kaptam, így kora baba lett! Akkor utólag mondták, hogy nagyon sokat kell vizesedésnél inni! Meg sétálni!
2011. okt. 10. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Petrezselyem ? olvass utána hátha jó !
2011. okt. 10. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én petrezselymet rágtam, meg paprikát és uborkát, sokat segített, nem oldotta meg az egész problémámat de legalább a cipőbe belefért a lábam, sok vizet kihajtott.
2011. okt. 10. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!!!
2011. okt. 10. 18:20
 7/11 anonim ***** válasza:

Próbáld teljesen száműzni a sót az étrendedből, mert a só megköti a vizet (semmi füstölt hús, félkész kaják, ilyesmi).

Érdekes, nekem pont azt mondta a nőgyógyász, hogy keveset igyak... Mondjuk nem bírom ki :)


Kitartás! :)

2011. okt. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó! Amikor én a kórházban feküdtem, sos császár után, és mondtam az ápolónak, hogy nekem azt mondták, hogy minél kevesebbet igyak, na akkor azt a szörnyűlködést, amit kaptam!!! Azt mondták, vizesedésnél minél többet kell inni! És ez tuti!
2011. okt. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Oké, akkor megmondom a nőgyógyásznak, hogy adja vissza a diplomáját :D
2011. okt. 14. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem fogok ám vitázni, kedves utolsó! Nekem is nőgyógyász mondta, meg az ápolók! Nekem ezt mondták! De akkor kérdem én, ha miért jó, ha keveset iszik az ember, szerinted, ha azt állítod, keveset kell inni?
2011. okt. 14. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!