Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 21 hetes kismama vagyok, és...

21 hetes kismama vagyok, és nagyon nagyon vizesedem? A bokám is duplája, nem tudom sem a papucsomat, sem a cipőmet felhúzni. Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Harmadik napja, hogy sótlanúl eszem, és napi 2kg almát betömök, de nem megy le a víz. A vizeletem negatív lett tegnap a védőbe. Pénteken megyek nődokihoz, ő mit fog javasolni szerintetek? Ugye nem fektet be a kórházba? Mit tehetnék még? Ez két hete tart, mindent kipróbáltam, de csak növekszek mint egy bálna. A súlyom egy hét alatt 5kg-val lett nehezebb!!!!!!!!!! :S
2010. aug. 11. 15:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nem akarlak megijeszteni,de nekem nagyon toxemia gyanús:SRemélem nem lesz semmi baj,majd pénteken jelezz vissza hogy mi volt!Addig is vigyi magatokra:)
2010. aug. 11. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Szia! és vérnyomást nem mértetek? mert ha az se lenne jó, akkor sajna előfordulhat, hogy kórház a vége, ha semmire se megy le a víz, akkor valami nincs rendben.
2010. aug. 11. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

De a toxémiához még nagyon korai nem? :( A védőnő nem talált fehérjét a vizeletben, teljesen normális lett. :( Remélem nincs nagy baj, a másik gyerkőcömmel csak az uccsó két hétben vizesedtem.....


Írok mindenképpen, hogy mi volt pénteken!

2010. aug. 11. 15:40
 4/15 anonim ***** válasza:
A petrezselyem ,a kigyouborka só nélkül jó vizhajtok.Vigyázz magatokra:-)
2010. aug. 11. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Másodiknak! De jó a vérnyomásom, 115/70-135/80 között mérem minden nap, napi 3x kell vezetnem.
2010. aug. 11. 15:41
 6/15 anonim ***** válasza:
Első vok!Addig amig a vérnyomásod jó,addig nincs baj!:)
2010. aug. 11. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Második vagyok, akkor jól van :) így nem hiszem, hogy befektetne a doki, mert ahhoz kell a magas vérnyomás is. Akkor majd írd meg mit mondott a doki! :)
2010. aug. 11. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm lányok!


Egyébként egész nap ülő munkát végzek, sztem ez sem tesz jót a lábaimnak, de most mit csináljak, ez ilyen munkahely. :S Írok pénteken, hogy mit mondott a doki. :)


Boldog babavárást mindenkinek, vigyázzatok magatokra!

2010. aug. 11. 16:09
 9/15 anonim ***** válasza:
Én is vizesedek, bár nekem "csak" egy hét alatt 3 kiló a többletem. A dokim het 2x gyümölcsnapra ítélt, amit próbálok betartani, de mivel a savamnál csak a vizem több, így elég nehéz. Eleinte segített, egy nap után lement majd egy kiló, de most pár hét után már nem ér semmit. A kezem is már annyira bedagadt, hogy egy kupakot is alig bírok letekerni. Ökölbe sem bírom csukni. A láblógatás nem használ neki, de sok esetben nem lehet megoldani a vízszintet sem. Kíváncsi vagyok, mit mond a Te dokid!
2010. aug. 11. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Szia!


Esténként póckold fel, meg egyél sok dinnyét. Az a legjobb vízhajtó!

2010. aug. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!