Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 21 hetes kismama vagyok, és...

21 hetes kismama vagyok, és nagyon nagyon vizesedem? A bokám is duplája, nem tudom sem a papucsomat, sem a cipőmet felhúzni. Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Harmadik napja, hogy sótlanúl eszem, és napi 2kg almát betömök, de nem megy le a víz. A vizeletem negatív lett tegnap a védőbe. Pénteken megyek nődokihoz, ő mit fog javasolni szerintetek? Ugye nem fektet be a kórházba? Mit tehetnék még? Ez két hete tart, mindent kipróbáltam, de csak növekszek mint egy bálna. A súlyom egy hét alatt 5kg-val lett nehezebb!!!!!!!!!! :S
2010. aug. 11. 15:31
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Nekem az egyik bnőm volt ilyen helyzetben, a 20. héttől. Semmi más baja nem volt, csak a vizesedés, amihez zsibbadás társult, mindene duplája volt. Semmi nem vitte le neki. Próbáls a dinnyét, az tényleg jó ötlet(neki nem volt) és néha használt neki a petrezselymes túró is.
2010. aug. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Köszi lányok! A dinnyét is próbáltam, egy egész 5kilósat megeszek egyedül, de sajna mostanában nem kaptam finom dinnyét, az összes kásás volt. :S Ráadásul csak este tudok enni belőle, mert napközben melózok. Akkor meg egész éjjel nem alszom a sok pisi miatt, másnapra hulla fáradt vagyok. A petrezselymet már próbáltam, van sok a kertünkbe, de semmit nem használ. :S Majd holnap kifaggatom a dokit, ő mit javasol, mert ez így nem állapot!
2010. aug. 12. 09:03
 13/15 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..


Szia! Ezt olvasgasd el, a 22: 03- as komm.- ben le is Írtam az én példámat. BÍztatni fog:)

2010. aug. 12. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Mit mondott a doki?
2010. aug. 17. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Voltam dokinál, azt mondta, hogy amíg éjjel kipisilem, addig nincs baj. Ha már reggel arra ébredek, hogy be vannak dagadva a bokáim, akkor azonnal vissza hozzá, és befektet a kórházba. Most táppénzre vett, tegnaptól nem dolizok, és érdekes, hogy amióta nem ülök napi 8órát, nem is vizesedem. Viszont azt is mondta, hogy nem mindegy milyen ásvány vizet iszom. Amiben sok a natrium, azt fejelejtsem el, vegyek na szegény vizet. Tegnap végül vettünk jó pár karton enyhe Nestlé Aqurelt, abban nagyon kevés a natrium. Remélem segíteni fog ez is. Eddig a sima tescós vizet ittam, amiben nagyon nagyon sok na. van. :S:S Megpróbálok kicsit odafigyelni az étkezésemre, pl a tejterméket sem lehet enni azt mondta. :S Pedig nagyon sajtos vagyok. :( Hála a jó égnek a vérnyomásom tökéletes, és nincs fehérje sem a pisimben!
2010. aug. 18. 08:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!