Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért van az, hogy amikor egy...

Miért van az, hogy amikor egy nő terhes lesz, akkor a párját hirtelen nem érdekli az egész, pedig addig minden rendben megy?

Figyelt kérdés
2008. márc. 14. 16:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Azalatt mit értessz hogy nem érdekli? Eddig érdeklődött meg kérdezősködött,és most meg nem teszi vagy ha beszélnél róla mondja hogy nem érdekli?Lehet csak azt a kritikus időszakot akarja egy kicsit lelkesedés nélkül átvészelni.Mert ha isten ne adja nem jön össze mégsem,nem éli bele magát.Az én páromban akkor tudatosult amikor az első ultrahangra eljött velem.Addig azt sem tudta miről beszélek,meg jött az "aha" meg az "igen" és ennyi.Már 32 hetes vagyok és le sem száll a témáról.Már engem idegesít néha hogy dicsekszik hány hetesek "vagyunk".Persze jól esik..Í:D Szóval ha még kisterhes vagy sztem ne aggódj.És légy boldog.
2008. márc. 14. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet , hogy a párod nem is hanyagol el, csak te érzed ugy hogy kevesebbet foglakozik veled, mert a terhesség alatt én ugy gondolom , hogy több törődésre van szüksége egy nőnek!24.hetes kismami
2008. márc. 14. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Talán ez már egy visszacsinálhatatlan biztos, nem csak egy ábránd. A férfiak is megilyednek, érzika felelősségét, félnek, hogy nem lesz szabad élet, egy életre szóló kötöttséget és felelősséget vállalnak.

A lényeg, ogy beszélgess pároddal, és osszátok meg egymással gondolataitokat, félelmeiteket..

2008. márc. 14. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
szia! :) az enyém is eleinte megszeppent, nem nagyon kérdezett , inkább csak én beszéltem babóról, aztán miután kiveséztük a témát, a szex részét is, azóta poci puszi van meg ilyesmi. hagyd, eméssze kicsit a dolgot, nekik is kell idő ehhez :).
2008. márc. 17. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!