Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8 hetes terhes vagyok. Okozhat...

8 hetes terhes vagyok. Okozhat bajt, ha az állandó hányinger miatt elég minimálisat eszem? Viszont szedem az Elevitet.

Figyelt kérdés
2008. márc. 14. 15:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem.Én 3 hónapig folyamatosan hánytam,nem kívántam de azért én ettem,még ha ki is jött.Kell az étel a szervezetnek,meg a babának is.Próbálj meg felkelés előtt némi kekszet enni az enyhíti a hányingert.Nekem a banántól is elmúlt.
2008. márc. 14. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Bajt nem okoz,lehet hogy fogyni fogsz egy kicsit.Használd ki amikor nincs hányingered akkor egyél keveset.

Lehetséges,hogy az Elevittől vagy rossszul. Próbáld meg,hogy nem veszed be pár napig,lehet hogy csökkeni fog a hányinger.

Én az elején rosszul voltam az Elevittől szédültem ,hányingerem volt.Egy kis időre abbahagytam 3 naponta szedtem.Egy idő után már nem volt promléma vele.

2008. márc. 14. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nállam nem okozott semi gondot. Én a terheségem első két hónapjában 6 kg-ot fogytam ! Minden rendben a babucival lassan már mindene kifejlődött.

24.hetes kismami

2008. márc. 14. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is úgyanígy voltam. Az orvos azt mondta nem lesz semmi gond, a lényeg hogy igyál sokat, hogy ki ne száradj, különben infúzót adnak. Hideget kell inni, és próbáld meg a fagyit és a hideg kólát. Nekem ezt az orvos mondta (nem számít, hogy nem pont a legegésségesebb, de használ)Nekem bevált, azóta már jól vagyok. Kitartás hamarosan túl leszel rajta. 14 hetes kismama
2008. márc. 14. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Sokan fogynak is ilyenkor, ez ezzel jár. De azért próbálj meg enni, sőt, a hányiger szűnni szokott, ha eszel-mert nem azt írtad, hogy hánysz. A baba elveszi, ami neki kell, ne féltsd.-)
2008. márc. 14. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Amikor a tesztem pozitív lett, elkezdtem szedni az Elevitet. Már aznap iszonyú hányingerem volt, és ez egy teljes héten át ment, hiába ettem kekszet, ittam sokat, mindent megpróbáltam, de nem volt javulás, nem hánytam, de a hányinger elviselhetetlen volt. Aztán abbahagytam az Elevit szedését és másnap már sokkal jobban voltam, azóta sem szedem és már csak néha émelygek vagy néha van hányingerem, de semmi ahhoz képest, ami volt. Szerintem próbáld meg letenni, lehet, hogy neked is amiatt van ez! Most próbálok rendesen táplálkozni, nem muszáj ilyeneket szedni, látod, lehet, hogy a szervezeted is ezellen tiltakozik! Kitartást!!!
2008. márc. 14. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Próbáltál már Motiliumot szedni?Az nagyon jó hányinger ellen is,nekem is az segített.Jobbulást!
2008. márc. 14. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!