Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Éjjeli lábfájdalom terhesség...

Éjjeli lábfájdalom terhesség során?

Figyelt kérdés

26 hetes kismama vagyok. Vagy a jobb, vagy a bal oldalamon tudok aludni. (Hason a pocak miatt nem, háton pedig, hogy nehogy elnyomja azt a fő eret a baba, ami miatt nem kapna elég vért a méhlepény sem, meg a szívem sem.)

Viszont így minden éjjel iszonyatos fájdalomra ébredek többször is. Mindig az a lábam fáj, amelyik oldalamon alszok. Van, hogy csak oldalt a külső combom, de van, hogy az egész lábam. Szedek magnerotot és calciumot is (nem egyszerre). Másnak is van / volt ilyen?


2011. okt. 8. 11:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen. Egyrészt attól lehet, hogy elnyomod a lábad, másrészt meg a láb vénás visszaáramlását akadályozhatja a baba. Ez az érzés csak rosszabb lesz...:( Csak azt teheted, hogy változtatod az oldalakat.
2011. okt. 8. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

aludj szoptatós parnaval.

hidd el, sokat fog segíteni, nekem pont ez a gondom volt, a rossz fekves nyom el dolgokat

2011. okt. 8. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem a 23.héten kezdődött.Plusz még az is hozzájár hogy ha leülök vagy lefekszek és utána felkelek olyan érzésem van,mintha kiszakadna a szemérem csontom..

És ez tényleg csak egyre rosszabb.Nekem a szoptatós párna sem jött be.Így sokszor ha már nagyon elviselhetetlen akkor fotelben,ülve alszom.Muszáj,mert az a láb fájás sokszor elviselhetetlen.

Próbáld meg te is hogy jó magasra rakod a párnád,hogy ne feküdj a hátadon teljesen,hanem félig ülő pozícióban legyél,így a pocakod lent marad és a baba nem nyomja azt az ért.Vagy egy kényelmes fotelben lábaidat is feltéve egy másikra.


Kitartás!:)

32hkm..

2011. okt. 8. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Tehát nem vagyok egyedül a dologgal. Köszi a hozzászólásokat!!!
2011. okt. 8. 15:38
 5/5 anonim válasza:
Sziasztok. 30 hetes terhes vagyok,tegnapóta a bal lábszáram nagyon fáj,főleg ha megyek. Volt valakinek ilyen ??
2022. márc. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!