Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinek jott be a kinai naptar...

Kinek jott be a kinai naptar modszer?

Figyelt kérdés
nekem az elsonel eltalalta a masodik babomnal nem.ti hogy vagytok ezzel?
2009. ápr. 29. 12:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Én is ugyanígy, elsőnél bejött, másodiknál nem (legalábbis az ultrahang alapján)
2009. ápr. 29. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A naptár azt mondja lányom lesz,de a 4D-n 99%ra fiúcskát mondtak. Én is ugy éreztem mindig,hogy fiú,úgyhogy nem hiszem hogy lány lesz belöle. Mivel 2 esélyes a dolog,ezért nagy a valószinüsége annak,hogy eltalálja a nemet,és akkor mindenki le van nyügözve,hogy nahááát.... =)
2009. ápr. 29. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem nincs meg babam de megneztem amikor en szulettem, visszaszamoltam es anyumnak bejott mert lany lettem. Par evre az ocsem szuletett es nalla is jot mutat. A baratnomnek is kisfiut josolt es neki is bejott. Anyosomnal viszont nem, neki lanyt josolt es fiu lett. Szoval nem is tudom. De Husvet korul volt egy adas a Spektrum-on ahol kismamakat teszteltek, hogy fiu lesz-e vagy lany. Az egyeduli modszer amivel mindenkinek eltalaltak a baba nemet az inga volt. Az osszesnek jot josolt. Ha jobbra-balra lengett kislany, ha korkorosen akkor fiu. Biztosan lesz itt olyan akinek ez sem jott be. :) A kinai naptar is volt a musorban az nem jott be mindenkinek. Meg valami mososzerbe kellett cseppenteni vizeletet es annak fugvenyeben, hogy kislany vagy fiu kek-vagy zold lett a folyadek. Ez sem jott be mindenkinek. A tobbire nem emlekszem de volt meg par joslos dolog. Boldog babavarast!
2009. ápr. 29. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem bejött,izaz még csak uh-on.
2009. ápr. 29. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
igaz
2009. ápr. 29. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem a két "nagynál" bejött, kíváncsian várom, a harmadikkal mi lesz?
2009. ápr. 29. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mi szó szerint "rádolgoztunk" a lányra :D Kiscicám lány is lesz. Legalábbis a technika szerint.


Kínai naptár, jónás naptár, étkezés változtatás, forró fürdő apukának, pozíció. Szóval amiről csak hallottunk vagy olvastunk mindent bevetettünk az áhított cél érdekében. Eddig úgy tűnik puncis a pocaklakó. :)


35. hetes kismami

2009. ápr. 30. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!