Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A 38. hét vége felé járok, és...

A 38. hét vége felé járok, és két napja alig-alig mozog a Babám. Szinte alig van meg a napi 10. Eddig semmi baj nem volt, nagyon virgonc volt odabent, most pedig feltűnően nagy a "csend". Ez normális? Nagyon aggódom.

Figyelt kérdés
2008. márc. 14. 11:23
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia.Ne aggódj.Az én babám is mindíg öröknozgó volt.(még éjjel is)Az utolsó 2 hétben lelassult.Már nincsen heje.

ha a 10 mozgásnál kevesebb,beszélj a ve´dönöddel,és nézzétek meg.De ne aggo´gj,közeledik a nagy nap,nem lessz baj.

6 hetes kislány anyukája.

2008. márc. 14. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Elképzelhető,hogy már teljesen beilleszkedett.

Amikor már közeledik a szülés egyre többet alszanak,(az NST-n végzett vizsgálatok is ezt mutatják.

Én most vagyok a 38. hétben nekem még mocorog rendesen,de nem vagyunk egyformák.

Mikor kell menned legközelebb NST-re?

Én a helyedben elmennék, függetlenül,hogy mikor voltam előtte.Ahova én járok oda nem fontos időpontot kérni, reggel 7-től délig bármikor lehet menni.Az orvosom nem szokta meghatározni a lényeg,hogy hetente egyszer menjek.

Mindenképpen csináltass egy NST-t,mond meg ,hogy nagyon aggódsz ,nézzék meg hogy minden rendben van-e.

Így te is megnyugszol. Hogyha mégsincs rendben minden akkor meg rögtön tudnak segíteni,így nem lesz semmi baj a babával. Ne izgulj.

2008. márc. 14. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!