Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A terhességem még megmenthető?

A terhességem még megmenthető?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nem vagytok orvosok, a hasonló esetekre lennék kiváncsi ha történt valakivel ilyen. Ferb.4-én volt meg utoljára, a teszt kimutatta a terhességet, márc 12-én viszont el kezdtem vérezni. Fekvést ajánlottak és duphastont irtak fel. Görcseim nincsenek, a melleim fájnak. Sajnos az uh nem mutatott még petezsákot sem. Nagyon félek, hogy baj van, volt már elhalt terhességem.

Köszönöm előre is a válaszokat.


2008. márc. 14. 07:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nagyon sajnálom,ami történt.

Az a baj,hogy te semmit nem tudsz tenni,csak feküdni és beszedni a gyógyszert,és persze reménykedni,hogy minden rendben van.Azt jó lenne tudni,hogy vérzés előtt vagy után voltál ultrahangon,mert nem mindegy .Hogyha előtte akkor még van remény ,mert lehet,hogy még túl korán mentél.Viszont,hogyha utána akkor az már gond.

Én azt tudnám tanácsolni,amit az unokatesóm csinált ilyenkor: vett egy tesztet ,hogyha pozitív akkor minden rendben van. (neki sajnos negatív lett).

Szorítok neked,hogy minden rendben legyen.

2008. márc. 14. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is csinalj meg 1 tesztet,pihenj sokat,es ne stresszeld magad.Gondolj arra,hogy ha terhes vagy akkor ezzel is artasz a babadnak.

nagyon szoritok neked.Sajnos mi is a nyaron elvesztettuk a babocankat ,en 9 hetes terhes voltam.Nem volt semmi elojel nalam sem ,csak 1 kis csokiszinu "folyas",a korhazba kerultem,es meg aznap ejszaka elvesztettem a babamat.....Csak annyival tudlak vigasztalni,hogy az en babam megallt a fejlodesben(,sajnos munkahelyi okok miatt).

Ha pedig csak siman verzel az en nodokim azt mondta,hogy neincs olyankor sem aggodalom ra ok mert van akit mind a 9 honapig vegigkiser ez a verzes,mintha minden honapban megjonne neki,csak megsem ugy.(Pl.az anyukam is igy volt velem 4 honapig,az elejen nem is sejtette ,hogy terhes....:) ).

Ne aggodj,es pihenj nagyon sokat!

Sok szerencset,es boldog baba varast!

2008. márc. 14. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Tzdom hogy elég szőrnyű lehet, de úgy gondolom hogy ha baj van akkor inkább még a legelején legyen (természetes kiválasztódás), szóval szerintem mindenképp állj pozitívan a dolgokhoz az a lényeg, sikerülni fog!
2008. márc. 14. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, probálok nyugodt maradni. A jövöhét szerdán megyek uh-ra akkor minden kiderül. Ma inkább barnás váladékom van de szerencsére nem sok. Üdv. mindenkinek.
2008. márc. 14. 09:32
 5/12 anonim ***** válasza:

Egy kis jó hír,ha ez segít!

Én is babát várok.Az első 3 hónapban nekem is volt ilyen barna folyásom.Megilyedtem,kaptam én is hasonló gyógyszert.Ez egy sárgatest gyógyszer,mert az első 3 hónapban az anya hormonháztartása tartja fent a babát,utána pedig a méhlepény veszi át a szerepet.Szóval szerintem nincs gáz,csak pihizz sokat!

2008. márc. 14. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Ma de. csináltam tesztet, pozitiv lett. Remélem ez jó jelnek tekinthető.
2008. márc. 14. 13:10
 7/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha pozitív a teszted akkor minden képpen.Sokat olvasgattam én is arról,hogy ,marad hátra vérzés terhesség esetén is ez a hormonok játéka.

Borzasztóan szorítok/szorítunk neked!!!

2008. márc. 14. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Szia

Baratnom mindket gyerkocevel az elejen verzett,de az O elmondasa szerint nagyon /rendes mensis verzese volt/.

Gyorsan elment az orvoshoz,aki gyogyszert adott neki,es vmi kupot,es semmi problema nem volt,es nincs is a gyerekekkel.

Hidd el semmi baj nem lesz,a babad a legnagyobb rendben van a pocakodban!!!

Neked nagyon boldog babavarast kivanok!!!!!!!

15 hetes kismama

2008. márc. 14. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Szia kedves sorstárs!

nekem február 1 az utolsó időpontja, tegnap kezdődött a riogatás barnás pecsételéssel. Ma megvizsgáltak, méhszáj zárt, az ultrahangon kiderült, hogy haematoma nincs, pocaklakó 2 mm, 6 hetes a mérete szerint is, és pulzál a szíve!Ezen a ponton sírtam el magam.

Utrogestan-t kaptam, ami segíti a beágyazódást, illetve az erősödét, valamint magne B6-ot kell szednem. Nekem semmi nem fáj, csak az aggódás...

Az orvos azt mondta még az ultrahang előtt, hogy több lehetőség van: ha vérömleny van, akkor az jobb, ha kiürül, attól Pocaklakó még rendben lehet. A nagyobb gond, ha már elment, és ez egyértelműen megállapítható. A hermadik, ami szerintem rád igaz, nem állapítható meg egyértelműen, mi a helyzet odabenn, mert akkor csak várni tudunk, és minden előkészületet megtenni a folytatás érdekében.

Én aztán tudm, hogy "könnyű mondani, hogy..., de próbálj meg nem aggódni, én is próbálkozom így tenni, és piszokul nehéz.

2008. márc. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Jó tudni, hogy nem vagyok egyedül és jólesik a szurkolásotok. Minden kismaminak egészséges babavárást kivánok!
2008. márc. 15. 08:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!