Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek meddig tudok majd...

Szerintetek meddig tudok majd dolgozni kávézóban?

Figyelt kérdés
Van valakinek tapasztalata fizikai munka terén? Azért kérdezem, mert én úgy gondolom 8. hónap végéig tudok dolgozni és mindenkinek ezt mondom. De valahogy most elbizonytalanodtam. A főnöknek is nemsokára kell majd mondanom valamit. 14+3 hetes kismama vagyok. Egy 8 órás munkanapon fél órás szünetem van, amikor le is ülehetek. A többi időben állni, menni kell, dolgokat kell rakosgatni ide-oda, pénztárnál állni, de az is mozgással jár vagy a kávégépnél kávét készíteni, de ott is totyorogni kell. Nem egy nyugis hely a legtöbb időben sor áll a pultnál. Tehát igazából azt mondthatnám hogy 8 órás menős és nem állós munka. Szerintetek? Még soha nem volam állapotos, nem tudom a pocak mit befolyásol és mennyire lesz nehéz ezt a munkát csinálni és mikortól. Előre is köszönöm a véleményeket.
2011. okt. 5. 12:55
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Szia! Én 8. vagy 9. héten, mert a főnök 10 órára akart beosztani és már nem tudtam, mit mondjak indoknak, hogy én csak max 8 órát bírok. (Előtte 2 hétig Mo-on voltam)A munkatársaimnak 10. hét környékén, mert nem értették miért nem akarom felhozni az emeletre a szállítmányt. Azóta nem kapok több, mint 8 órát és szállítmánnyal sem kell foglalkozni. Igaz az asztalok tisztításában és edénymosásban aktívan részt veszek, de már elkezdtem gondolkozni, hogy megmondom inkább csak a pultban lennék. Ott nem kell nehezet emelni. Meg délutáni műszakot kértem 12-20:30-ig, mert van olyan amikor nem tudok aludni éjszaka és így nem tudnék nyitni. Meg a délután amúgy is nyugisabb. És stresszes dolgokat is kikerülöm pl: rendelés, készletszámolás. Mert nálunk ezt kiszolgálás mellet kell csinálni..... tehát őrület. Nyugodtan kérdezz bármit, akár magánban is. Még nagyon nem tiszta egy csomó dolog nekem sem, de segítek, ha kell. :)
2011. okt. 5. 17:07
 12/13 Anna 27 ***** válasza:
En etteremben dolgozom,nagyon forgalmas,csak nalam az a gond,hogy most kezdtem el dolgozni,mar 7 hetes voltam .Persze nem akartam ezzel nyitni,de nagyon faraszto es nem nagyon birom az ejszakazast.Kb. 5 het mulva megyek ultrahangra aztan majd megmondom,hogy terhes vagyok es hogy rakjanak at nappali shiftbe.Addig valahogy kibirom,remelem nem okozva ezzel magamnak bajt.Hany hetesen voltal eloszor ultrahangon?
2011. okt. 6. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Én 6,5 hetesen voltam ultrahangon Mo-on, mert éppen akkor mentünk haza "nyaralni". Szerencsém volt, hogy pont ennyi idős voltam, mert már volt szívhang is. :) Én 5 hét múlva megyek második ultrahangra, ami egyben az utolsó is itt.
2011. okt. 6. 18:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!