Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Meddig tart időben a 18. heti...

Meddig tart időben a 18. heti genetikai UH?

Figyelt kérdés
Én pont 5 percig voltam bennt és azt éreztem hogy a doki nem is ért hozzá.Megkérdeztem hogy fiú vagy lány lesz és azt válaszolta hogy ne kérdezzek ilyet mert azt sem látja amit kellene.A babuci össze volt kuporogva teljesen és 3-szor úgy megütötte a hasam emiatt az UH-s fejjel azt hittem ott maradok az ágyon.
2008. márc. 13. 17:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem volt valami kedves, bár én kedves uhossal még nem találkoztam. Nekem másfél perc lett minden felvételem, neked akkor az 5 perc még sok is:-)

Lehet, nyügi volt a doki, nem látta amit kell, mert nem úgy feküdt a babád.

Én is megkérdeztem, hogy fiú vagy lány, és rámmordult a doki, hogy a vizsgálat elsődeleges célja a baba egészségének megállapítása. no comment...És mikor mentem ki, hozzámvágta-szó szerint a papírokat és odanyöget, hogy lány.

Ennyi, többre ne nagyon számíts...

2008. márc. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia nekem kb 2 perc volt ...az hogy bármit kérdezzek eszembe se jutott...sőt még a doki a monitort is úgy forditotta hogy semmit nem láttam....De nem mondott semmit se jót se rosszat...

De azóta voltunk 4d-n és ott nagyon alapos volt a viszgálat aki készitette elmondott megmutogatott mindet.A fiam férfiasságát többször is: ))))

29 hetes kismami

2008. márc. 13. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Hát ez borzasztó! Ha nekem 1x is megütötte volna a hasam akkor felkeltem volna és otthagytam volna.

Az én 18 hetes UH-m kb 10 percig tartott és közben mindent mutatott hogy mi micsoda és milyenek a méretek.

Ez Pécsen történt és Dr. Várnagy Ákos vizsgált. Nagyon rendes volt, viccelődött, beszélgetett velem. Igaz megkérdezte hogy szeretném-e tudni a nemét és én persze mondtam, hogy igen ő meg azt mondta hogy úgy látja hogy kislány....de nem, nem biztos....bocsika nem tudom megmondani. És jót nevettünk.

Ma viszont voltam orvosi vizsgálat miatt UH-n mert fáj a hasam és ott egy igazi hülye doki volt. Most vagyok betöltött 22 hetes terhes és ő meg azt diktálta a nővérnek hogy 31. Mondom mi van??? Erre ő. - Mi az hogy mi van? különben is ha fáj a hasam akkor ne feküdjek oldalra...viszlát! Fábián Zoltánnak hiívják és nem ajánlom senkinek!!! 8 hetes voltam mikor azt mondta hogy nem is vagyok terhes!!

Üdv: 22 hetes kismami

2008. márc. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát ezek nem tudom milyen orvosok, de az biztos hogy az enyémet meg se közelítik. Nagyon tudom ajánlani Dr. Timmermann Gábort (www.timmermann.hu) aki ehy fiatal elragadó orvos. Tőle lehet kérdezni, szívesen elmagyaráz mindent és az UH-n nagyon alapos, mindent kommentál!!!
2008. márc. 13. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az én 18hetes uhm 10perc volt és részletesen elmagyarázták mit is néznek és megmutogatták a babucim minden porcikáját ami csak látszodott.Nagyon aranyosak voltak én aMargit korházban voltam.
2008. márc. 14. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!