Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Baj, ha 31 hetesen nem tapaszt...

Baj, ha 31 hetesen nem tapasztaltam még, hogy folyik az előtejem?

Figyelt kérdés
Sokszor olvasom,hogy valakinek már egészen korán van előteje.Én már a 3.-ik trimeszterben vagyok,de eddig még egyszer sem tapasztaltam,hogy folyna.Remélem ez nem jelent problémát,vagy talán amiatt lehet hogy kicsik a melleim?Köszi a válaszokat!
2008. márc. 13. 11:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem, semmi baj, van akinem egyáltalán nincsen.

Én 27 hetes vagyok, 1X tapasztaltam pár cseppet törölközés közben, de nekem sincs más..

Ne félj, ettől még lehet tejed!!:-)

2008. márc. 13. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy baj! Én 39 hetes vagyok és eddig semmi előtej nem jött nekem, pedig duzzadnaka melleim.
2008. márc. 13. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
én 30 hetes vagyok és nekem sem volt még. Nincs jelentősége.
2008. márc. 13. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nyugi semmi gond nincs és egyáltalán nem befolyásolja azt, hogy a későbbiekben szoptasd a babád. Nekem sincs még, de szerintem ráér a tejcsi akkor jönni, amikor szükség van rá. (33. hetes kismama)
2008. márc. 13. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én 33 hetes vagyok, de nekem sem volt még. Ne izgulj, legkésőbb a babával jön az is!

Üdv

2008. márc. 13. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Én 26 hetes kismama vagyok, egyáltalán nem volt még előtejem, pedig viszonylag nagyok a cicijeim. Tehát nincs összefüggés a mellméret és az előtej között... De remélem, úgy lesz, ahogy a korábbi válaszolók írták, és tényleg a babával fog jönni a tej, mert nagyon szeretnék szoptatni.
2008. márc. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!