Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Menjek orvoshoz? Mit csináljak?

Menjek orvoshoz? Mit csináljak?

Figyelt kérdés
34 hetes kismama vagyok és a héten már többször voltak enyhe menstruációs görcseim. Jövő héten lenne majd esedékes a vizsgálat, viszont nem merek várni még egy hetet. 24.hét óta nyitva van a méhszáj és az előző babám is majdnem megszületett a 35.héten. Tudom ezek már valószínűleg jóslók lehetnek, de mi van ha be is indul a szülés. Viszont azt sem akarom, h feleslegesen menjek. Ti mit csinálnátok?
2011. szept. 28. 21:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Bemennék. Inkább egyszer feleslegesen, mint későn.


Szerintem menj be mindenképpen, legalább megnéznek és te is megnyugszol.


Jó babavárást!

2011. szept. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi én is így gondoltam. Már van is holnapra babyszitterem, a kislányom mellé.
2011. szept. 28. 21:06
 3/4 anonim ***** válasza:

hivd fel a dokid/ugyeletet, es kerdezd meg, hogy mikor van az a pont, amikor menj.


(en elkaptam egy isszonyat hasmeneses virust, gorcsoltem de valami borzasztoan, paráztam nagyon, mentem volna korhazba akar ejszaka kozepen, ehelyett felhivtam a dokim, o mondta,hogy amig nincs laz nyugivan, meg igyak izotonias sportitalt az asvanyi anyagok potlasara.. ezt azert irom, hogy minden esetben VAN egy pont, amikor korhaz. ha bemesz, es nincs nincs ez a pont, radraknak egy NST tappancsot, hallgatnak husz percet, megnezik a mehszajat es hazakuldenek -- velem ezt csinaltak az elso babanal, amikor hasonlo tunetekkel bementem mint neked volt. Masresztrol en azt, akkor hogy bementem nem bantam meg, mert megtudtam, hogy mennyi ido alatt erunk be, meg megnyugodtam, hogy nincs semmi gond, mert ha gond lett volna es nem megyek be... (ha te is ilyen tulpara vagy, menj be, max hazakuldenek))

2011. szept. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem a kórházba mennék, hanem itt nálunk a városban lesz holnap szakrendelés. Nem tartom magam túl parásnak, csak az előzmények miatt félek, nehogy túl korán szülessen meg a kicsi. De köszönöm a válaszodat neked is.
2011. szept. 28. 21:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!