Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 24 hetesen normális, hogy úgy...

24 hetesen normális, hogy úgy érzem szétpukkad a hasam? Nem a bőröm feszül, hanem beljebbről érzem ezt a feszítést, szinte fájdalmat.

Figyelt kérdés
Egy hete még teljesen aktív voltam,most meg napok óta pár óra alatt elfáradok teljesen,nem bírok fent lenni,csak ha "sokat" ülök.Mindenhol feszít!Idáig 5 kg jött fel,ebből az elmúlt 4 hét alatt 3.Nőtt a hasam rendesen,de nem túl nagy még.Amikor feszít,akkor menni is alig tudok.Nektek is vannak (voltak) ilyen tüneteitek?
2008. márc. 12. 23:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia !Ezt mond el mihamarabb az orvosodra mert ez nem feszítés hanem keményedésnek mondják, vagyis méhöszzehúzódás aminek nem szabadna lennie!!Sokat, nagyon sokat feküdj, addig is!!!!!!Nekem is ez volt , engem be is fektetett a dokim.Egyél magne b6-ot az segíthet, de miindenek előtt sürgős orvosi konzultáció!!!!!!
2008. márc. 12. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is ez volt a problémám,hogy nem egy-két percre keményedtem,hanem állandóan éreztem a feszülést,mintha téglákkal tömték volna ki a hasamat. Nekem magnesii citrici gyógyszert irtak fel, mert a magne b6 kevésnek bizonyult és rengeteg pihenést.Azonnal táppénzre mentem, két hét alatt rendbe jöttem. Mindenképp kell ,hogy kapjál a neked legmegfelelőbb magnézium-készítményt. Egy 28 hetes kismami

2008. márc. 13. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Én arra tippeltem,hogy azért van,mert nől,vagyis a tágulás fájhat így.Ezekután viszont holnap felhívom a dokim.Én nem szedek semmit,csak terhesvitamint,mert egy hónapja még tökéletes volt a vérképem.Szerencsére jövő héten nézik újra,lehet mostantól szednem kell valamit.Köszönöm a válaszokat!
2008. márc. 13. 21:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!