Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Észrevehető, hogyha a magzatna...

Észrevehető, hogyha a magzatnak leáll a szíve?

Figyelt kérdés

Bele se merek gondolni, de olyan rémtörténeteket olvastam.Van valami jele annak, hogyha baj van?Vagy csak a doki mondja meg, hogy nincs szívhang és kész...

Köszönöm a válaszaitokat előre is..

18 hetes kismami


2008. márc. 12. 16:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Sokszor nincs, de 18 hetesen ne is gondolj ilyenekre,főleg a 12. hétig fordul elő,persze baj mindig lehet, de nem szabad ezektől rettegni,mert nem tudod a kismamaságod élvezni, és a pici is szorongva jön a világra.Csak nyugalom, figyeld a magzatmozgásokat, és abból tudni fogod minden ok.Ha még nem mozog, addig se izgulj,biztos voltál Uh-on mostanában.
2008. márc. 12. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, sajnos még nem mozog a pici, vagyis nem érzem. A 12. héten látott doki utoljára.Jövő héten kell mennem genetikaira, alig váárom már, hogy lássam a kis babókát. :oD
2008. márc. 12. 18:52
 3/4 anonim ***** válasza:

Én a 39. hétben járok, és azt tudom Neked tanácsolni, hogy NE olvass, és hallgass ilyen rémtörténeteket! Csak felizgatod magad, és az senkinek sem jó!

Az, hogy leáll a bébi szíve igen ritka, és miért pont veletek töténne? Egyébként a gondolatnak teremtő ereje van, ezt tartsd szem elött, mint negatív, mit pozitív értelemben!Jó babavárást!

2008. márc. 12. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ne izgulj. Bár én is állandóan ezt teszem. Én megoldottam úgy, hogy 16 hetesen bejelentkeztem 4D-s ulthahangra. Mondtam a doktornőnek, hogy tudni szeretném minden rendben van-e. Kaptam időpontot, meg is mutatták a picit, megnyugtattak hogy minden ok. De nem vették fel, mert azt mondták ilyenkor még nincs értelme, mert nem mocorog annyit. Kaptam 2 képet darabját ezer forintért. De nekem ennyit megért a nyugalmam!
2008. márc. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!