Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Meddig fog tartani ez a...

Meddig fog tartani ez a faradsag almossag rajtam?

Figyelt kérdés
Meg csak most derult ki hogy terhes vagyok,de olyan faradt es almos vagyok allandoan!Ez nem baj?
2009. ápr. 25. 18:54
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Ez a hormonok tombolása miatt van, Nem baj, csak neked lehet kellemetlen.

Szép lassan csökken és elmúlik ált. a félidőre.

A végére meg tele leszel energiával:-)))

2009. ápr. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Nekem kb a 10-dik hétig eltartott, borzalmas volt! Keltem feküdtem,mellette még hánytam is rengeteget! Nappal soha nem feküdtem volna neki, de úgy éreztem ha nemteszem magam vízszintesbe állva elalszok:)

Aztán mintha megse történt volna elmúlt egyik napról a másikra, a hányingerrel együtt!

Most már inkább alig birok leállni, mindíg teszek-veszek:)

Boldog babavárást!

23 hetes kismami!

2009. ápr. 25. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Sziasztok :)nekempéldául nem mult el,pedig már a 32.hétben járok:)Reggel alig tudok felkelni,délután mindig alszom 1 órácskát,éjszaka ha nem kellene pisilnem járni,aludnék mint a tej.Szóval engem ugy látszik végig isér,pedig nagyon pörgős leányzó vagyok,engem is nagyon zavar ez az álandó lustaság,de most nincs mit tenni:)

Boldog babavárást Nektek!

2009. ápr. 26. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!