Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 37 hetesen normális, hogy fáj...

37 hetesen normális, hogy fáj a mellem? Milyen melltartót hordjak? A szoptatósban is fáj, ha olyant veszek ami kevésbé tartja akkor is. Méretre is mintha nőtt volna még az utolsó napokban. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2008. márc. 12. 11:02
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Merevítő nélküli melltartót hordj mindenképpen, ami lehet sport vagy szoptatós is.

Ha megszületik a babád, akkor amikor megindul a tejed, akkor még egy méretet nőni fog a melled, de kb 2-3 hét után kb akkor lesz, mint most.

A legjobbakat!

2008. márc. 12. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Szia azt sajna nem tudom hogy normális-e hogy fáj a melled de gondolom igen még ha nöt is akkor biztos annak tulajdonotható be de azt hogy milyen melltartót hordjál hát semilyet én nem hordok csak ha megyek valahova ahova széppen ki kell öltözni és akkor 1-2 számmal nagyobb kosarút veszek fell ilyenekből már beraktároztam és már ezeket hordom de mondom csak ha nagyon muszálj egyébként itthon egy top aminek van kialakitva melltartó rész na de tudod az nem olyan vészes nem iritál nem nyom szóval csak kényelmesen esetleg még tudom ajánlani a sport meltartókat próbáld ki további jó baba várást
2008. márc. 12. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!