Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Irodában dolgozom, nagyon...

Irodában dolgozom, nagyon sokat ülök és érzem hogy nem jó a pocakomnak mert már nem is olyan kicsi. Nem szeretnék még táppénzre menni, de árthatok így a babának?

Figyelt kérdés
2008. márc. 12. 10:09
 1/7 A kérdező kommentje:
Az kimaradt, hogy 15 hetes vagyok
2008. márc. 12. 10:12
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

én is ülő munkát végeztem, fájdogált a lában, meg bedagadt egy kicsit a bokám is estére. Én a 6. hónapig dolgoztam, mert elkezdett keményedni is a hasam és az orvosom azt mondta, hogy jobb ha itthon maradok mostmár.

Ártani szerintem nem ártasz. Én mindig felraktam a lábamat és úgy jobb volt egy kicsit.

Minden jót. 29 hetes kismama

2008. márc. 12. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Addig dolgozz amíg fizikailag nem érzed úgy, hogy már árt. Én 29 hetesen jöttem el táppénzre (szintén irodában dolgoztam), akkor már az orvos is ezt javasolta. Nekem volt annyi előnyöm, hogy nagyon korrekt főnököm van és megengedte, hogy az utolsó négy hétben már csak napi 4 órát dolgozzak. 34 hetes kismama
2008. márc. 12. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Gyakran állj fel,mozgasd meg magad egy kicsit,sétálgass.

A lényeg az,hogy ne ülj több órát egyhelybe.

Ilyenkor nem olyan a keringésünk,mint normál állapotban,nagyobb a trombózishajlam,azért jó gyakran mozogni,hogy nem pangjon az erekben a vér,és fel is frissülsz tőle kicsit.

Szerintem is addig dolgozz,amíg úgy érzed nem terhel meg nagyon.


Boldog babavárást

2008. márc. 12. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Remélem segíteni fog.
2008. márc. 12. 10:39
 6/7 anonim ***** válasza:
54%
Mi lesz később, ha már most gondod van? Ülési tanács: nekem térdeplőszékem volt-van, az sokkal kényelmesebb, mint a hagyományos irodai székek. Mostmár azon is csak szenvedtem, úgyhogy tegnap vettem egy 2500 Ft-os fitball labdát (75-ös kell az íróasztalhoz) azon jól elvoltam tegnap és ma. 24 hetes kismami
2008. márc. 12. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én még csak 15 hetes vagyok de már kezdem érezni hogy kényelmetlen ülni.Sokszor felállok sétálgatok, meglátogatom a szomszéd irodában a kollégákat stb..így azért jobb de a nap vége már elég szenvedős.Addig dolgozz amig bírod én is elterveztem hogy 6 hónapig bennt leszek de lehet hogy a tervem meg fog dőlni.Az utsó válaszolónak elég viccesen néznék ki (állami szférában) ha egy labdán üldögélnék az asztalnál:D ő szerencsés hogy megteheti..
2008. márc. 12. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!