Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 24hetesen normális ez?

24hetesen normális ez?

Figyelt kérdés
szinte egész nap izeg mozog kevés az az idő amig pl alszik..
2011. szept. 22. 21:35
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem onnantól ez volt, hogy elkezdtem őt érezni. A szülésig meg sem állt, én azt hittem nem is alszik. :)

Már megszületett, 1 éves és ugyanolyan kis sajtkukac. Sőt igazi kis tornádó a csaj. :)

Szóval nem gond, ha sokat mozog. Sőt jobb is mintha csak ritkán éreznéd őt, az rosszabb lenne.

2011. szept. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszönöm:)
2011. szept. 22. 21:57
 3/6 anonim ***** válasza:

Kb amióta érzem a babámat ilyen volt egészen tegnap előttig.

Épp nemrég írtam ki kérdést,hoyg aggódom mert 2 napja alig mozdul a babám az eddigiekhez képest!


Meg is voltam ijedve,mert azt mondták többen,hoyg amilyen aktív odabent kint is majd erre számíthatok. Most hoyg nem annyira aktív inkább vissza sírom azt amikro egész nap és éjjel is pörött-forgott, mert akkor lealább tudtam hogy jól van!

2011. szept. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem 17 hetesen kezdett mozogni, 20 hetesen már láthatóan kirúgta a pocim, onnantól nem volt megállás... Azt hiszem, az én gyerekem sosem alszik, most 33 hetes vagyok vele, de állandóan megy a pocim jobbra-balra, éjjel nem tudok aludni tőle, mert rúg, helyezkedik, nappal ha össz-vissz 2 óra, amikor nyugodtabb, akkor sokat mondok. Készülök egy örökmozgóra, mivel én is, és apja is ilyenek voltunk...na de ennyire??????
2011. szept. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
hihi:))köszönöm a válaszokat megnyugodtam:)
2011. szept. 23. 07:25
 6/6 anonim ***** válasza:

Itt az én aggodalmam,ezt a kérdést én tettem fel ugyan ezért izgultam:)))))

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..

2011. szept. 23. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!