Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 26 hetes vagyok és néhány...

26 hetes vagyok és néhány napja ég a hasam húsa... mitől van ez? Éreztetek ilyet?

Figyelt kérdés
Nem a gyomrom, hanem a bőr alatti rész nagyon furcsa... és nem túl kellemes. A dokitól már alig mertek kérdezni, mert sokszor azt mondja, hogy óóóó nygodjon meg lesz még rossazbb is. (Váltani nem akarok és nincs is lehetőségem)
2008. márc. 12. 08:11
 1/1 anonim ***** válasza:
A dokim nekem is mindenre azt mondja, hogy a baba jól van szóval nincs gond, így én sem nagyon kérdezek tőle. Viszont nekem is volt hasonló érzésem, a köldököm fölötti részen. Kenegettem, simogattam aztán elmúlt. Gondolom ilyenkor is nyúlik a bőr. Még néha mindig van ez az érzés, de belenyugodtam, hogy ez is a terhességgel együtt jár és úgy gondolom olyankor főleg mikor a köldök körüli rész nő.
2008. márc. 12. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!