Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit lehetne ellene tenni...

Mit lehetne ellene tenni örökké álmos vagyok csak aludnák meg szédelgek össze vissza van valami jó tanácsotok?

Figyelt kérdés
2011. szept. 22. 14:27
 1/7 anonim ***** válasza:

feküdj le nyugodta egy kicsit aludni (ha megteheted)

más jó tanácsom nincs!én is álomkóros voltam szinte végig.

2011. szept. 22. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nem tudom hanyadik hetben vagy de velem is ez volt kb a 13.hetig.Allandoan aludtam volna.Volt hogy munkahelyemen hatra mentem a raktarba es ulve 15 percet "aludtam!"mast nem lehet nagyon javasolni csak h ha teheted pihenj sokat,de hat ha dolgozol sajnos ezt nem nagyon tudod megtenni
2011. szept. 22. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

én is így voltam a 12. hétig. ráadásul dolgoztam és volt hogy könyököltem a melóhelyen az asztalon és elaludtam :) még jó hogy akkor nem volt a főnököm, a kolleganőm meg vigyázott rám :)


nem tudtam semmivel sem védekezni. valahogy kibírtam azt a 3 hónapot.

2011. szept. 22. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én most vagyok így, 36. hét. És én bizony, ha tehetem, hát alszom, vagy ledőlök pihenni, bár abból is alvás lesz :D Többször elalszom 10-20 percekre. Aludj, pihenj!
2011. szept. 22. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nem lehet h alacsony a vasad? nálam az volt a gond, pedig nem voltam sokkal az elfogadható érték alatt mégis amint elkezdtem szedni vastablettát (természetesen doki írta ki)elmúlt a fáradékonyság!
2011. szept. 22. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nalam is ugyan ez van , allandoan azt lesem hogy tudnenk ket kis gyerek mellet aludni:) szegenykeimet allandoan altatnam hogy aludhassak en is :) 14 hetes leszek vasarnap
2011. szept. 22. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia. Az álomkórra tényleg az a legjobb ha alszol! :) Én volt hogy délelőtt is szunyáltam meg délután is. a szédelgésre meg a dokim azt mondta kevés folyadékot iszom. Azóta betartom hog ynapi 2-3 liter ásványvizet megiszom, azóta nem szédelgek és a vérnyomásom is normális lett. :)

Boldog babavárást

2011. szept. 22. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!