Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet-e hajat festeni tervessé...

Lehet-e hajat festeni tervesség alatt? Most kb 6-7 hetes várandós vagyok, árthat -e ez a babának? És miért?

Figyelt kérdés
2008. márc. 11. 21:41
 1/7 anonim ***** válasza:
67%
azt mondják meg kell várni a 12 13 hetet.azt mondják árt ne kockáztass vegyél szinezőt ammonia mentest
2008. márc. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
64%

Én a betöltött 12. hét után festettem be,pedig a sötétbarna alapszínem erősen elüt a viéágos vöröstől.

De kit érdekel?:)

24 hetes kismami

2008. márc. 11. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
12%

Semmi baja nem lesz tőle, csak lehetőleg ne lélegezd be túl sokáig.

Én 7 hetesen voltam melíron, és azóta is minden rendben...

25 hetes kismama.

2008. márc. 11. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
64%

Csatlakozom az előttem szólóhoz!(nem kell azért túlzásbokba esni,)nincs sehol bebizonyítva hogy ártassz vele, de azért ne szaglászd a tubusokat:)

én az elejétől kezdve festetem a hajam és nincs semmi gáz, és nem is lesz!!

Üdv 15 hetes kismama

2008. márc. 12. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én is régóta festetem már,és most sem akartam lemondani róla.A fodrászom ajánlotta a HENNÁT,amiben semmi káros nincs,teljesen növényi alapú.Nagyon szép színekben lehet kapni,és eléggé tartós is,havonta elég egyszer befesteni a hajat.

Ajánlom neked is,ezzel biztos nem ártasz a babónak!!

23 hetes kismami

2008. márc. 12. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

én 20hetes terhes vagyok, azért mostanáig vártam a festessél.de most végre megtettem, és újra emberi formám van :)

boldog babavárást

2008. márc. 12. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hi! Én 6 hetesen voltam először orvosnál és többek közt erre is rákérdeztem (pontosabban a melíroztatásra). A Professzor Úr mosolyogva mondta, hogy nyugodtan lehet, nem kell megvárni az első trimeszter végét. Annyit vátoztattam, hogy most 2 havonta járok fodrászhoz, nem 6 hetente, ahogyan régebben.
2008. márc. 12. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!