Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 15 hetesen minden nap erzek...

15 hetesen minden nap erzek fajasokat, kissebb szurkodasokat. Lehet, hogy a sok utazas miatt van? Aggodom:-(

Figyelt kérdés
2008. márc. 11. 20:09
 1/3 anonim ***** válasza:

Ne ilyedj meg, semmi baj! Mindig fáj valahol valamennyire, ez normális, hisz tágul a méh. Amíg nem elviselhetetlen a görcs és nem vérzel, addig semmi baj!

Prbólj meg annyit pihenni, amennyit lehet:)

De ne félj, baj nincs attól, hogy fájdogálsz:-)Tágul a méhed..

2008. márc. 11. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mivel utazol? A szurkálások és nyilalások úgy tudom normálisak, a méh tágulása miatt. Viszont ha görcsöd vagy vérzésed van, mindenképpen menj orvoshoz, mert annak más okai is lehetnek. Addig is ne aggódj! Pihenj, amennyit csak tudsz, és minél sűrűbben!
2008. márc. 11. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nőő a méhed.Viszont nem tudom, területi képviselő vagy ?Miért utazol sokat?Vezetsz?szerintem légy óvatos, hogyha sokat autókázol akkor nagyobb esélyed van arra, hogy vmi barom belédhajt és esetleg problémád lessz belőle.Nem rossz ám táppénzre menni, hacsak nem az a tipus vagy aki halálra unja magát otthon.Én nagyon élvezem.A sok ülés is nyomhatja a pocid picit, de a szurkálás nem gond.
2008. márc. 12. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!