Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 27 hetes vagyok, gyakran kell...

27 hetes vagyok, gyakran kell pisilni és kis nyomást is érzek ott. Ti is tapasztaltátok?

Figyelt kérdés
Egyébként minden rendben. Néha eléggé kell wc-re mennem rövid időn belül, pedig nem iszok sokat.
2008. márc. 11. 17:11
 1/4 anonim ***** válasza:

Igen, én is tapasztaltam kb 1-2 hete, hogy megint többet kell járnom pisilni. Hiába, a baba már nagyon nyomja a hugyhólyagot, nekem néha direkt abba rug bele, és az nagyon jó.-))

27 hetes kismami

2008. márc. 11. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

SZia!


Igen sajnos nekem is gyakran van vizelési problémám,vannaak olyan időszakok amikor nem annyira de sajnos van olyan is amikor nagyon sokszor kell wc-re járnom. Főként akkor amikor megyek valahová na akkor 3x szoktam egymás után menni és 2-3jára már csak 1-2 csepp vizeletem van de akkor is úgy érzem nagyon kell. Na és éjszaka arról nem is beszélve,kimegyek és alig fekszem le már mennem is kell vissza. Tehát mindd ezt csak azért írtam le hogy megnyugtassalak nem vagy egyedűl. Ja és igen ez még csak fokozódik azzal hogy amikor mozog a kicsi van olyan hogy nagyon nyomja,vagy bele rúg nem tudom de elég kellemetlen érzés és az sem rossz amikor tüsszentek vagy köhögök és szó szerint becsurog a vizelet:-) na de nézzük a szép oldalát is és várjuk a picikéinket:-) jó babavárást!

30 hetes kismama

2008. márc. 11. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

még csak 20hetes vagyok, de két percenként kellenne járnom, persze van mikor nincs mit pisilni.ez ilyen sajna.

azért igyál eleget, ez fontos

boldog babavárást

2008. márc. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia én pedig még csak 14hetes terhes vagyok és nekem is sűrűn kell pisilnem és amikor kiérek a mosdiba, akkor már tökre fáj az alhasam. El is mentem dokihoz h nincs e valamilyen fertőzésem vagy ilyesmi de hál isten semmi úgyhogy tuti hogy ez csak természetes velejárója állapotunknak!Jó babavárást!
2008. márc. 12. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!