Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tényleg nehezebben szülnek...

Tényleg nehezebben szülnek azok a kismamák akik keveset mozognak? Ezt konkrétan hogy értsem? Kíváncsi vagyok nálatok hogy történik, vagy történt!

Figyelt kérdés
32-hetes vagyok,a napi házimunka,fözés,takarítás,felmosás,állatok ellátása,néha séta.Nehezen fogok szülni?Nem fekszem egész nap.
2009. ápr. 24. 16:40
 1/5 anonim ***** válasza:

Te biztosan nem fogsz nehezebben szulni. :o)

Bar szerintem a nehez szules alkati kerdes is.

2009. ápr. 24. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

szia!


Ennyi minden mellett úgy érzed, hogy "keveset" mozogsz?:)szerintem abszolút jó, hogy ennyi energiád van! A főzést nem robotgép végzi gondolom nálatok se és a mosógép se jön oda, hogy "hol vannak a mosnivaló ruhák?" :)

Érted , hogy értem. Szerintem nyugi. Innen energiabombának tűnsz. Ha keveselnéd, még sétálhatsz többet is ;)))

2009. ápr. 24. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Honnan tudod:-))?
2009. ápr. 24. 16:44
 4/5 A kérdező kommentje:
Reméljük igazatok lesz:-)))üdv..
2009. ápr. 24. 16:46
 5/5 anonim ***** válasza:

Én állandóan jöttem-mentem, a házimunkát elvégeztem; felújítottunk, ami után egyedül takarítottam, rakodtam el. + nincs autónk, gyalog jártam mindenhova. A terminusom napján kisétáltam a buszmegállóba, vidékről felbuszoztam Pestre, ott több megállót átgyalogoltam az orvosig.

Mégis 18 órát vajúdtam, végül császároztak.

Szerintem nincs összefüggés.

Könnyű, gyors szülést kívánok!

2009. ápr. 24. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!