Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 31 hetes vagyok. Hétfőn az...

31 hetes vagyok. Hétfőn az orvosom azt mondta, hogy a baba kisebb az átlagosnál, ezért 1 hét múlva újra meg akarja nézni és ha szükséges, akkor infulziót kell adnia. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az UH-on mért adatokat itthol megnéztem a neten is és egy-két terhességgel kapcsolatos könyben, és azok alapján a baba nem mondható kicsinek (pl.: AC:256, THQ:81, súly:2050g). Most akkor mire gondoljak? Jók a baba adatai, vagy tényleg kicsike pocaklakóm??
2008. márc. 11. 15:55
 1/4 anonim ***** válasza:
50%
döntsd el, hogy te értesz-e jobban a könyvekből és a netről vett tudásoddal, vagy ő a diplomájával és a szakmai tapasztalatával. Ha nem bízol benne, akkor keress egy másik orvost legalább egy vizsgálat idejére. Nyilván pénzbe fog kerülni, de ez van.
2008. márc. 11. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én is megnéztem, de szerintem teljesen jók a méretek. Nekem a 32. heti UH-n ennél kisebb volt a babám, és azt mondták, írták a papíromra, hogy a terhességi kornak megfelelő a méret. Ugyanezt mondta utána a dokim is.(A BPD 80mm, AC 270mm, FL 59mm, a súly 1775 g volt.) Szerintem kérdezd meg, hogy akkor ennyi idős korban mekkorának kéne lennie a babának? Szép bababvárást és ne aggódj!!!!

2008. márc. 11. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
"Kedves" első válaszolónak : Te most segíteni szerettél volna? Mindenesetre lehengerlő a stílusod és igazán barátságos!
2008. márc. 11. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

szia!


Ne aggódj egy kicsit sem,ha te utána néztél és megfelelők az adatok sőt mégha nem is akkora mint ahogy azok felvannak tüntetve a neten akkor sem kell agódnon hiszen még bőven van ideje megnőni a babának és ahogy írod nem is picike ő. A másik meg egy 5 kilós babát elég nehéz lenne megszülni mint egy átlagos 3 kilós babát.:-) és ha picike akkor is a tiéd és neked akkor is ő lesz a legszebb legédesebb kicsibaba:-) tehát ne aggódj!! Minden rendben lesz meglásd nem pici baba lesz majd hanem nagyocska. Már most is az!! jó babavárást!


30 hetes kismama

2008. márc. 11. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!