Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi van akkor, ha választottam...

Mi van akkor, ha választottam orvost, magánrendelésre járok hozzá, mégis alig tudom elérni telefonon?

Figyelt kérdés
Kórházban is dolgozik és nincs aszisztense aki felvenné a mobilját. Szerencsére eddig csak az időpontkérés miatt kerestem, de mi van ha esetleg történik valami hogy érem el? Multkor szóvá tettem azt mondta hogy legyek kitartó mert nem mindíg tudja felvenni.. na hát azt észrevettem, és ha szülök akkor mi van? Mit csináljak? Amúgy meg vagyok vele elégedve!
2008. márc. 11. 14:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
SMS. Mi ezt csináljuk a dokimmal. Leírom mit akarok, és vagy válaszol vagy felhív vagy kér hogy hívjam fel. A jó dokik általában elfoglaltak. Amúgy meg ne pánikold túl a dolgot, szülés esetén (is) el fogod tudni érni, nomeg akkor a szülésznő szól neki.
2008. márc. 11. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem is magándokim van. Sokszor volt,hogy rögtön felvette a telefont. Nekem mondta,hogy reggel 9-10 között hívhatom ,akkor biztos felveszi,előtte megbeszélés szokott lenni, utána pedig műtétek. Kérdezd meg,hogy általában mikor a legvalószínűbb,hogy el tudod érni.De volt már,hogy időpontot egyeztettünk és várnom kellett 2 órát.(mert császármetszést kellett csinálnia).

Sajnos számolni kell azzal,hogy biztos sok betege van ,ügyelnie kell a kórházban meg még sok más dolog.

Szüléskor azonban a kórház is értesíti majd.

Ne izgulj!

2008. márc. 11. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem szerencsém van,az enyém visszahív,ha legalább 2x kerestem már.Az biztos,hogy nemcsak mi vagyunk nekik, és nehéz őket elérni,ha szülni mész meg majd értesítik,nem neked kell a szülőszobáról telefonálni,ne aggódj.Ha csak valamiért keresed,meg nem tudsz mit tenni,hívod,előbb utóbb csak sikerül.
2008. márc. 11. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Megertem az aggodalmad, nekem is mindig ez jart a fejemben.Igaz az en dokim mindig felveszi,pedig neki is rengeteg paciense van, volt olyan hogy gatseb varrasa kozben hivtam es akkor is valaszolt. En is rakerdeztem hogy mi van ha ejjel indul be a szules es aztmondta hogy akarmikor, szombat hajnalban is akar hivhatom.
2008. márc. 11. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!