Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ugye jókor voltam AFP vizsgála...

Ugye jókor voltam AFP vizsgálaton? Ma mentem. Utolsó menzesz dec 31 volt, így a fordulónap szerda, akkor töltöttem a 16. hetet, de a fogamzás 18-19. nap volt.

Figyelt kérdés
De amikor 12 hét 3 naposan voltam 12 hetes uh-n akkor azt mondták 2-3 nappal nagyobb a baba. Így most nem tudom hogy jókor voltam-e, elvileg menzi szerint 16 hét 2 napos vagyok. Ugye 1-1 nap eltérés nem okoz gondot?
2009. ápr. 24. 12:11
 1/6 anonim ***** válasza:

Nyugi!Én 16+6 hetesen voltam.17.héten is belefér még az eredmény.


üdv.17+1heteske

2009. ápr. 24. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Remélem korán sem mentem. Most izgulhatunk az eredmény miatt.


Boldog babavárást!

2009. ápr. 24. 12:26
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem dec. 27-én volt az utolsó menszim és most hétfön azaz 20-án voltam Afp-n. Papír szerint 16+2 naposan. Nem hiszem, hogy 1-2 nap olyan hatalmas eltérést mutatna.


Jó babavárást!

2009. ápr. 24. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia! Elméletileg és a nagy könyv szerint is a 115., 116. napon kell menni Afp-re (egészségügyis vagyok). Az pedig április 25.-26. (azért tudom, mert nekem is dec.31. volt az utolsó menzeszem 1. napja, ahonnan számítják), ami ugyebár szombat-vasárnap, amikor nincsen sem terhesgondozás, sem labor. Így Nekem hétfőn kell mennem, mivel hamarabb nem szerencsés levenni, mert könnyebben mutat fals alacsony eredményt, ami a Down-kórra utal. Így inkább 1-2 nappal később mint hamarabb szerencsés levenni.

16 hetes kismama

2009. ápr. 24. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem dec. 30-án volt az utolsó mensim és én tegnap voltam, 16+2 naposan. Mivel a klinikán van ismerősöm, így telefonon már meg is tudtuk kérdezni az eredményt és jó lett. Szóval nyugi, teljesen időben vagy. Én 2 nőgyogyót is kérdeztem, de mindkettő azt mondta, hogy pár nap eltérés egyáltalán nem számít. Csak tudnám ha az eredméyn már sok esetben megvan 1-2 napon belül, miért kell 2 hetet várni mire elküldik a védőnőnek vagy a körzeti nőgyogyónak?!
2009. ápr. 24. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat!


Bízom benne hogy minden rendben lesz, már a mozgást is érzem néha.


Nekem azt mondta a laboráns nő (SOTE II) hogy szerdán viszik el, és kb 7-én lesz eredmény. Így 11-én megyek uh-ra. De nagyon aranyosak még vagy 10 percet beszélgettünk, komolyan mondom hogy szívesen megy oda az ember vérvételre, amitől általában rosszul vagyok. :)

2009. ápr. 24. 16:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!