Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Valakinek vettek le anyajegyet...

Valakinek vettek le anyajegyet terhesség alatt? Egyáltalán lehet?

Figyelt kérdés
Természetesen csak sebészi úton!
2011. szept. 18. 15:30
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Én most pár napja szedettem le anyajegyet és megkérdeztem a dokit,hogy ha terhes vagyok okozhat-e bármi gondot a fájdalomcsillapító (mert már szeretnénk babát) és azt mondta,hogy nem,sőt terhesség elején érdemesebb levetetni,mert nőhetnek.

Véleményem szerint ráérsz a baba születése után leszedetni,a növekedés önmagában nem jelent gondot,a hormonok teszik,nekem is megnőttek duplájára az első terhességem alatt,nem volt velük gond,most nem is olyat szedettem le ami nagyon megnőtt,hanem pici laposat,az nem tetszett a bőrdokinak.

2011. szept. 21. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!