Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit lehet tudni Dr. Hartmann...

Mit lehet tudni Dr. Hartmann Tamásról a pécsi Megyei Kórházban?

Figyelt kérdés
Nekem most őt ajánlották (épp orvost váltok a Klinikáról mennék át, és nem szeretnék megint pórul járni). Ha tudtok róla valamit, kérlek írjátok meg. Nagyon köszönöm.
2008. márc. 11. 13:17
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Szia.

Miért mentél át a megyeibe én a klinikára járok de fontolgatom hogy átmenjek?

Engem félrekezeltek.

Téged?

2009. máj. 21. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Tulajdonképpen engem is. Feküdtem is bent egy rövid ideig, rettenetes élmény volt, szó szerint. Csalódtam az ottani orvosomban, akiben addig maximálisan megbíztam. Nem állt ott mellettem, amikor szükségem lett volna rá. Nem világosítottak fel, hogy milyen kezelést kapok, miért van rá szükség, és hiába tiltakoztam ellene, akkor is megtették, pedig még értek is valamennyire hozzá. A kórházi viszonyok is borzasztóak voltak (régi szülőszoba volt még akkor, és ott feküdtem mellette pár méterre, a "személyzet" is "kitett magáért"). Nem bántam meg, hogy átmentem a Megyeibe egy másik dokihoz. Azóta van, egy gyönyörű 11 hónapos kislányom, akit végig kihordtam, minden gond nélkül; a klinikán meg azzal ijesztgettek, hogy lehet, hogy meg kell szülnöm a babát 26 hetesen. Pancserek voltak szerintem. Én ezért mentem át.
2009. máj. 22. 12:17
 13/14 anonim ***** válasza:

Szia.

Köszönöm szépen hogy megirtad .

Megkérdezhetem hogy ki volt a dokid?

Hisz oly régen volt már...

2009. máj. 22. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Csupa pozitívumot tudok mondani róla. Ugyan nem szültem még, de biztos, hogy Őt fogom választani!

Ugyan nagyon nehéz az orvosoknak: heti ügyelet, magánrendelések a többi napon klinika... szóval nagyon sokat dolgozik. Ennek ellenére nagyon megbízható, lehet rá számítani! Nagyon kedves, humoros!

Nemrég operált, fogta és simogatta a kezem a műtőben, mielőtt bemosakodott volna...

Nagyon jó ember!

2012. jún. 23. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!