Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit lehet tudni Dr. Hartmann...

Mit lehet tudni Dr. Hartmann Tamásról a pécsi Megyei Kórházban?

Figyelt kérdés
Nekem most őt ajánlották (épp orvost váltok a Klinikáról mennék át, és nem szeretnék megint pórul járni). Ha tudtok róla valamit, kérlek írjátok meg. Nagyon köszönöm.
2008. márc. 11. 13:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
78%
Én csak jót hallottam róla!!De miért mész át a Megyeibe? Én a klinikára járok és szerintem nagyon jó!Ott Várnagy Ákoshoz és nagyon meg vagyok elégedve vele...fiatal doki és a klinikán is van magánrendelése/édesanyák útja/!Minden jót neked és a babának!!
2008. márc. 11. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
95%
Szia! 99-ben, amikor szültem Ő volt az ügyeletes szülészorvos. Anno nagyn lelkes, rendes, kedves, ügyes volt! Azóta sajnos nem hallottam róla, de kétlem, hogy rossz irányba változott volna. :)
2008. márc. 11. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
93%
Szeptemberben ő műtött, műtét után amikor találkoztunk a váróteremben ő jött oda hozzám, hogy ő volt az orvosom és érdeklődött felőlem, hogy minden rendben van-e (a műtétkor előbb el lettem altatva, minthogy ő odaérkezett, szóval én nem tudtam ki műtött, csak a leletek alapján). Nekem ez nagyon pozitív volt. Az előző hozzászólóra reagálva, nem változott szerintem negatív irányba.
2008. márc. 11. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
95%

Én 2002-ben jártam hozzá, imádtam. Nekem nagyon bevált. Fiatal, ehhez mérten vicces, érteni kell a humorát.Velem nagyon rendes, becsületes kedves volt. Ügyeleten is voltam nála, iszonyat rendes volt!

De hallottam olyat is, hogy hangulatember, és néha csúnyán is tud viselkedni, de én ezzel az oldalával nem találkoztam. Én ajánlom.-)

2008. márc. 11. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
96%
17 hetes terhes vagyok; pont ma találkoztam vele a kórházban... :) Becsületes, nyugodtan lehet tőle kérdezni... nekem jó a véleményem róla. Tény, hogy humoros, érteni kell, de nekem bejön! Nyugodtan fordulhatsz hozzá!
2008. márc. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Az első válaszolónak üzenem, hogy komoly okom van átmenni máshoz, sajnos kicsit mélyebb betekintést nyerhettem a klinikára, és nagyon nem tetszett, ahogy viselkedtek. Mégegyszer köszönöm mindenkinek.
2008. márc. 12. 10:43
 7/14 anonim ***** válasza:
91%

szia

én 2007 januárban szültem nála, én azért választottam őt, mert nagyon soksan ajánlották, csupa pozitívat mondtak róla. Ezekhez csatlakozom már én is:)

A sok páciense közül mindenkit egytöl eggyig ismer, mindent tud, ki hol tart, mit kell tudni róla, (és nem csak a magán rendelős betegekkel!)

Az igaz amit itt többen irtak, hogy néha kicsit nehéz eset:) néha ugy éreztem mintha a szigorú apukám lenne, akinek szót kell fogadni nincs mese:) De a végére rájöttem hogy azért ilyen, mert nagyon vigyázz mindenkire, szeret a vége fele befektetni hogy szem elött legyél, és minden nap rád tudjon nézni.

Szakmailag magasan profi, nekem 2 ismerősöm is van akiknek megmentette a babáját.

Egyiküknél úgy vette észre a méhenkivüli terhességet hogy már 5 perc múlva mütöben volt vele, különben NAGY baj lett volna, elkezdett bevérezni...de volt méhen bellül is egy baba, ő már 4 hónapos.

Másik ismerösömnek meg uh közben vette észre hogy gond van, kézbe kapva futott vele mütöbe, mint kiderült a köldökzsinor tekeredett a babára. Olyan gyorsan cselekedett hogy a lány fel se fogta mi van. Neki már lassan 2 éves a kisfia, minden rendben van vele:)

Nagyon ajánlom mindenkinek, tényleg szuper szülész doki.

Azóta is hozzá járok szakrendelésre.

2008. ápr. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszadónak külön köszi.
2008. ápr. 18. 21:21
 9/14 anonim válasza:
Egy igazi , őszinte korrekt doki! Ajánlom mindenki figyelmében, hisz jól ismerem! Nem azért mert közeli rokonom!! Lesly
2009. jan. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
90%
Lalkiismeretes,humoros,segítőkész profi szülész-nőgyógyász szakorvos és emellett egyáltalán nem pénzéhes!Boldog vagyok,hogy a páciense leheek!
2009. máj. 7. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!