Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhességi cukorbeteg kismamák...

Terhességi cukorbeteg kismamák, hogy vészeltétek át az éhes napokat?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 24. 07:48
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Én egy 17+5 hetes diabéteszes kismama vagyok.

Mikor kiderült ez a betegség, elküldtek előadásra, ahol részletesen elmondták mit lehet enni és mit nem. Ezeket megpróbálom betartani. Az első hetek nehézkesen mentek, mindig éhesnek éreztem magam (előtte szinte faltam a szénhidrátot és az édességet). De megszoktam. Sokszor eszem (napi 5-6-szor) kis adagokat, ügyelve a szénhidrátra és a cukorra(napi 180 gr szénhidrát, no cukor). Ez a mennyiség elegendő a babókámnak és nekem is.

De minden rosszban van valami jó: nem lesz súlyfelesleg.

Bocsánat, ha egy kicsit hosszú voltam:)) Kitartás!!

2009. ápr. 24. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként 54 kg-al estem teherbe, most vagyok 56 kg.

Első voltam.

2009. ápr. 24. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én nagyon nehezen bírom, előfordul hogy bűnözök, ez meg is látszik a labor vizsgálatokon, volt olyan is hogy nem ettem inkább, akkor pedig aceton jelent meg a vizeletemben. Szóval én nagyon rakoncátlan vagyok.
2009. ápr. 24. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!