Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Magneb6-ot tényleg nem lehet...

Magneb6-ot tényleg nem lehet szedni kora terhességnél?

Figyelt kérdés
Itt olvastam valamelyik kérdésnél, én még nem rég teszteltem pozitívat, de elég régóta szedem a pánikbetegségre!!!
2011. szept. 16. 14:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
én a 6.-dik héten voltam dokinál, azóta szedem, semmi baj nem lett. 36 hkm
2011. szept. 16. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is olvastam, én is "koraterhes" vagyok. És én is szedek az izmaim lazasága miatt. Napi kettőt szedek, nem is fogok leállni. Ha elmegy a baba (hát csak ne menjen!), akkor az biztosan nem emiatt van. Egy életerős babát ez nem gátolhat meg a megtapadásban.
2011. szept. 16. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!!!
2011. szept. 16. 14:45
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia,én most voltam kórházban,vetélés gyanúja miatt,mert picit véreztem.Ott az orvos napi 2 Magne B6-ot adott.

Úgyhogy szerintem,ha baj lenne,akkor az orvos sem mondta volna.

2011. szept. 16. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Neked is köszi!!!
2011. szept. 16. 18:05
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem csak a tesztem volt pozitív, az UH-on még semmi nem látszott, de már akkor szedette velem a doki, 2X2/nap. Biztos, hogy nem árt, félidős vagyok, minden rendben. Sőt, ha fájdogál a derekam, akkor 3X2-t szedek. Persze orvosi javallatra.
2011. szept. 17. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!