Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Még csak 5 hetes terhes vagyok?

Még csak 5 hetes terhes vagyok?

Figyelt kérdés
sziasztok ! én vagyok akinek febr.1-én jött meg a menszije! multhét szerdán teszteltem mindkét teszt pozitiv lett! én persze pénteken rohantam a dokihoz de még csak azt látta hogy erősen meg van vastagodva a méhem jobb oldala mert v.szinüleg ott tapadt meg a bébi!most találtam a neten születési kalkulátort miszerint 5 hetes vsgyok és ezen a héten kell látszódnia a petezsáknak!akkor minden rendben van tul hamar mentem dokihoz???most a menszihez képest a 36.napon mentem a dokihoz az előző terhességemnél a 43.napon és akkor látszódott a petezsák!valószinüleg akkor nagyon korán mentem?bodog babavárást mindenkinek!!!
2008. márc. 11. 08:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Gratulálok!!! Neked is boldog babavárást! :))

19 hetes kismami

2008. márc. 11. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Biztos csak nagyon korán mentél, ne aggódj! Boldog babavárást!
2008. márc. 11. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
szia! gratulákok a babóhoz.igen valószinű hogy korán menntél,én 7 hetesen mentem és akkor már láttuk és hallotuk a szivecskéjét.
2008. márc. 11. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia

Biztos,h nagyon koran mentel el,es ezert nem latszodott meg semmi.

En is 5 hetesen voltam eloszor,es a petezsakot latta az orvos.

Gratulalok a babahoz.

15 hetes kismama

2008. márc. 11. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszaitokat!
2008. márc. 11. 15:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!